05.06.2020: Nasze dostawy do domu są realizowane jak zwykle, w przeciągu 1-3 dni roboczych ♡
Shepherd
Shepherd
Borås Stone/Honey
137
w tym VAT

Dane klienta

Shepherd są oceniane jako standardowe przez 9765 klientów

Mały

Normalni

Duży

Opis produktu

Dział:

Kategoria:

Kolor:

Beżowy, Brązowy

Materiał zewnętrzny:

Zamsz

Podeszwa:

Skórzany

Marka:

Numer artykułu:

06204-01

Shepherd Boras Stone/Honey


Dziecięce stopy są bardzo wrażliwe. Porozpieszczaj je trochę i zafunduj im parę Shepherd Boras Stone/Honey. Te wspaniałe kapcie z koziej wełny otulą małe stópki i zapewnią im ciepło. Sięgający łydek model Boras charakteryzuje się gustownym designem i zapewnia niezawodną ochronę przed niskimi temperaturami.

Wysokiej jakości materiały


Shepherd Boras są wykonane z koziej wełny i zamszu, materiałów o wielu właściwościach. Kozia wełna to niezwykły materiał, który zabija bakterię, oddycha i pochłania wilgoć. Mówiąc prościej - ogrzewa i rozpieszcza nasze stopy, nie przegrzewając ich.

Gustowne i praktyczne


Dla małych, dziecięcych stópek każdy dzień jest przygodą. Pozwól nogom Twojej pociechy na odrobinę odpoczynku w miękkich kapciach Shepherd Boras po całym dniu zabaw i harców. Prezentowane kapcie z koziej wełny mają skórzaną podeszwę, nie należy więc nosić ich na dworze. Są za to idealne podczas mroźnego, zimowego dnia, kiedy podłogi w naszych domach są wyjątkowo zimne.

Kapcie wysokiej jakości


Kapcie Shepherd Boras prawie w ogóle nie wymagają pielęgnacji. Z racji tego, że kozia wełna sama się odświeża, praktycznie nie musisz myć kapci. Z czasem może jednak okazać się to niezbędne. W tym celu najlepiej użyć letniej wody z domieszką łagodnego mydła.
Pokaż więcej

Pomóż innym podziel się swoją opinią

Nie ma jeszcze żadnych postów z twojego kraju. Bądź pierwszy!

liczba wyników 28419
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK