1To3 Buty Online

17 liczba wyników

1 to 3 – seksapil w najczystszej postaci

Nie ma chyba lepszej okazji na pokazywanie swoich atutów niż gorący, letni dzień. Spacer po skąpanej w słońcu promenadzie, schłodzona pinacolada, seksowna sukienka przylegająca do ciała? Czy trzeba czegoś więcej, żeby poczuć się pewnie i z dumą prezentować swoją kobiecość? Tak, butów. Choć nie każda z nas nosi je na co dzień, każda z nas przyzna się chyba do tego, że uwielbiamy obcasy. Wysokie buty fantastycznie podkreślają sylwetkę, wydłużają nam nogi i sprawiają, że czujemy się jak gwiazdy rodem z Hollywood. Marka 1 to 3 to prawdziwi eksperci w dziedzinie wysokich obcasów. Nie ma chyba lepszego połączenia stylu, wygody i wysokiej jakości.

1 to 3 – radość z bycia kobietą

Hiszpańska marka 1 to 3 kocha kobiety. Jeśli rzadko chodzisz w butach na obcasach i szukasz solidnej firmy oferującej obuwie, którego nie będziesz miała ochoty rzucić w kąt po dwóch godzinach chodzenia, 1 to 3 będzie odpowiednim wyborem. Styl butów 1 to 3 przywodzi na myśl hiszpańskie wybrzeże i umiejętność cieszenia się ze swojej kobiecości. Klientki marki 1 to 3 to kobiety świadome swoich atutów, dumne ze swojej urody. Stań się jedną z nich i zapoznaj się z ofertą 1 to 3.

1 to 3 – obcasy dla każdej z nas

Chodzenie w wysokich butach to prawdziwa sztuka, którą warto przećwiczyć przed pierwszym wyjściem na miasto. Oto parę wskazówek dla początkujących:- Jeśli jeszcze nigdy nie nosiłaś obcasów, zacznij od niskich butów (2-3 cm). Zakładanie wysokich szpilek na sam początek może niemiło się skończyć,- Stawiając krok, zaczynaj od stopy, a kończ na palcach. Postępując odwrotnie, uzyskasz efekt „kaczego chodu”, który nie robi zbyt dobrego wrażenia,- Jeśli schodzisz po schodach, mając na sobie buty na bardzo wysokich obcasach, trzymaj się balustrady,- Bieganie w obcasach nie ma większego sensu. Nawet dla największych weteranek może skończyć się to nieprzyjemnym upadkiem,- Ciesz się swoją kobiecością i poruszaj się w pozycji wyprostowanej. Charyzma i pewność siebie to idealny sposób na opanowanie sztuki chodzenia w obcasach.

1 to 3 online w Footway

Świat obcasów jest naprawdę ekscytujący! Życzymy miłego zwiedzania, pamiętaj tylko o tym, aby nie prowadzić samochodu w szpilkach. W przeciwnym razie buty szybko się zniszczą, a Ty… dorobisz się dodatkowych punktów karnych. Nie jesteś pewna, jak dbać o nowo zakupione obuwie? A może potrzebujesz nowych wskazówek odnośnie chodzenia w obasach? Daj nam znać mailowo lub telefonicznie. Chętnie wymienimy się spostrzeżeniami i udzielimy Ci porad.

Strona 1 z 1

liczba wyników 17
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×