adidas Originals, Buty

1 138 liczba wyników

Buty adidas Originals – obuwnicza opowieść, która nigdy się nie kończy

Buty adidas Originals stanowią część klasycznej serii Adidas w stylu retro. Odlotowy design i klasyczny wygląd są tak samo charakterystyczne, jak klasyczne trójlistne logo marki – dzisiaj zobaczysz je tylko na butach adidas Originals.

Buty adidas Originals – ekskluzywne buty

Markę Adidas stworzono już w latach 20. XX wieku w Niemczech i od tamtego czasu są to buty używane zarówno do sportu, jak i codziennego chodzenia. Do 1997 roku znane, trójlistne logo „Dreiblatt” oraz trzy równie charakterystyczne paski były używane na wszystkich produktach tej marki. Podczas promocji adidas Originals zdecydowano, że trzy liście będą stosowane tylko na produktach adidas Originals. Ubrania i buty adidas Originals charakteryzuje styl retro idealny dla osób chcących wyrażać samych siebie, bez względu na to czy wybiorą parę „Superstars”, czy też „Stan Smith”.

Buty adidas Originals - buty noszone przez gwiazdy i szerokie grono odbiorców

Już w latach 80. adidasy były wielkim hitem na całym świecie. To właśnie w tamtych czasach grupa hiphopowa Run DMC, napisała utwór wysławiający model adidasów o nazwie „Superstars” (dzisiaj wchodzący w skład serii adidas Originals). Utwór nosił lakoniczną nazwę „My adidas”. Z butów sportowych adidasy stały się obuwiem noszonym na ulicy. Obecnie adidas Originals są noszone przez ogromną rzeszę ludzi na całym świecie. Gwiazdy takie jak: Katy Perry, Rihanna, Kylie Jenner i David Beckham bardzo często zakładają buty adidas Originals.

Dbaj o swoje buty adidas Originals – w końcu to ikony

Zapoznaj się z zaleceniami pielęgnacyjnymi dotyczącymi materiału, z którego wykonane są Twoje buty. Ponieważ adidas Originals to prawdziwy klasyk, dzięki odpowiedniej pielęgnacji będziesz mógł/mogła używać swoich butów latami. To świetna wiadomość, bo w ostatnich latach adidasy przedostały się również na salony i można ich używać jako buty robocze, obuwie do garnituru, a nawet założyć na imprezę razem z ładną sukienką!

Buty adidas Originals online w Footway

W Footway znajdziesz ogromny asortyment butów adidas Originals zarówno dla dzieci, kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki naszemu przystępnemu systemowi składania zamówień zakupy online zostaną twoim nowym hobby. Ponieważ każde zamówienie traktujemy priorytetowo, a ekspresowy czas wysyłki to dla nas kwestia oczywista, nie musisz obawiać się, że wystawimy twoją cierpliwość na próbę!

Posts about adidas Originals
A
Agnieszka Stankiewicz -
E
Ewa Pietruszewska -
Show more posts
Strona 1 z 19

liczba wyników 1138
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK