Aigle Buty Online

0 liczba wyników

Aigle – kalosze na każdą okazję

Jeszcze kilka lat temu noszenie kaloszy w dużym mieście uważano za prawdziwą modową wpadkę. Osoby przyjeżdżające do pracy w gumowych butach często słyszały za plecami szmer rozbawionych współpracowników. Na szczęście czasy nieprzychylności wobec kaloszy już dawno poszły w niepamięć. Kalosze powróciły na tak zwane „salony” i bardzo słusznie. To chyba jeden z najbardziej praktycznych rodzajów obuwia, który jest nieodzowny w kapryśne polskie lato i podczas jesiennych miesięcy. Podstawowym kryterium oceniania kaloszy jest oczywiście szczelność. Jeśli wybrany przez nas model nie spełnia tego wymogu, nie ma co nawet zastanawiać się nad jego zakupem. Na szczęście z produktami marki Aigle nie ma takich problemów.

Aigle – francuskie rzemiosło

Francja kojarzy nam się głównie z wyszukanym jedzeniem, ekskluzywnymi domami mody i luksusowymi ubraniami. Mało kto przypuszcza zapewne, że to także ojczyzna świetnych jakościowo kaloszy. Jednym z przykładów marek znanych z genialnych gumiaków jest firma Aigle założona w 1853 roku przez Hirama Hutchinsona - Amerykanina zamieszkałego w Paryżu. Już od początku istnienia marki jakość i staranność wykonania stawiane były na pierwszym miejscu. Dlaczego kalosze Aigle mają tak dobrą opinię? Wynika to pewnie z faktu, że każda para wykonywana jest ręcznie i przechodzi rygorystyczną kontrolę przed wypuszczeniem jej do sprzedaży. Możesz więc mieć pewność, że w kaloszach Aigle na pewno nie zmokniesz.

Aigle – na koncert i do pracy

Kalosze to oczywiście zestaw obowiązkowy każdego szanującego się uczestnika festiwalu muzycznego. Biorąc pod uwagę dosyć zmienną polską pogodę bez porządnej pary kaloszy ani rusz. Kto jednak powiedział, że tych niezwykle szczelnych butów nie można nosić w drodze do pracy? Oczywiście w biurze możesz mieć buty na zmianę zgodne z obowiązującym dress codem. Wybierając kalosze, pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Nie są to buty, które nosimy na co dzień, więc możesz wybrać niestandardowy kolor. Godny uwagi jest z pewnością model Aiglentine. Po powrocie ze spaceru w deszczową pogodę przetrzyj kalosze zwilżoną szmatką i pozwól im przeschnąć. Nie stawiaj ich na kaloryferze – gumowy materiał może popękać pod wpływem ciepła.

Aigle online w Footway

Przywitaj deszcz w dobrym stylu i spraw sobie kalosze marki Aigle. Wybór jest całkiem spory, więc zapraszamy do zakupów. Pamiętaj tez o odrobinie szaleństwa, na którą w tym wypadku zdecydowanie możesz sobie pozwolić. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie pielęgnacji, rozmiarów lub sposobu doboru butów do Twojego indywidualnego stylu, możesz śmiało się z nami kontaktować. Wyślij do nas maila lub przedzwoń. Nie ma to jak pogawędka na nasz ulubiony temat - buty!

Strona 1 z 1

liczba wyników 0
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×