Arbesko Buty Online

0 liczba wyników

Arbesko – ulga dla stóp i kręgosłupa

Stojący tryb pracy to codzienność wielu z nas. Pracownicy fast-foodów, sklepów, kin, ochroniarze - każda z tych grup zawodowych zmaga się z podobnymi problemami, którymi są częste bóle nóg i kręgosłupa. Solidne obuwie o dobrze wymodelowanej podeszwie to w takiej sytuacji absolutna podstawa. Warto pomyśleć o tym jak najszybciej – zaniedbany kręgosłup bardzo szybko zaczyna dawać się we znaki. Footway to sklep, w którym – poza sporą ilością butów należących do szeroko pojętego świata mody – znajdziesz również obuwie robocze. Jednym z niekwestionowanych ekspertów w tej dziedzinie jest szwedzka marka Arbesko, z której butami możemy spotkać się w wielu zakładach pracy w Skandynawii.

Arbesko – buty tworzone we współpracy z klientami

Założona w latach pięćdziesiątych marka Arbesko to prawdziwy lider na skandynawskim rynku obuwia roboczego. Buty produkowane przez Arbesko są oparte na prowadzonych przez wiele lat badaniach. Marka Arbesko prowadzi stały dialog ze swoimi klientami. Spełnianie ich wysokich wymagań to priorytet numer jeden tej skandynawskiej firmy. Zasady BHP to dla Skandynawów świętość, więc w kwestii obuwia roboczego nie ma mowy o jakiejkolwiek fuszerce.

Arbesko – ochronią Twoje stopy

Jakie są dodatkowe atuty butów Arbesko?- aluminiowe noski chroniące przed spadającymi przedmiotami,- odpowiednio wymodelowane podeszwy redukujące zmęczenie i chroniące kręgosłup przed nadwyrężeniem,- forma butów idealnie dopasowana do kształtu stóp użytkownika.Pamiętaj jednak o tym, że bez względu na to, jak dobre buty posiadasz, bardzo ważne są regularne przerwy. O plecy najlepiej dbać, prowadząc aktywny tryb życia – świetnym rozwiązaniem jest pływanie. Jeśli ból pleców lub nóg często powraca, nie obędzie się bez wizyty u odpowiedniego lekarza. Internet nigdy nie zastąpi rozmowy z wykwalifikowanym fizjoterapeutą, a tabletki przeciwbólowe nie rozwiązują problemu. Pamiętaj też o tym, że jeśli pracujesz w firmie, o odpowiednie obuwie powinieneś poprosić swojego pracodawcę.

Arbesko online w Footway

Przy wyborze butów roboczych nie kieruj się walorami estetycznymi, a raczej ich dostosowaniem do wykonywanej przez Ciebie pracy. Nie oznacza to oczywiście, że nie możesz wybrać koloru, który po prostu przypadł Ci do gustu. Jeśli zależy Ci na czymś stonowanym, wybierz obuwie w ciemnym kolorze, na przykład granatowe lub czarne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące butów – czy to w kwestii stylu, właściwości lub materiałów – możesz śmiało się z nami skontaktować. To Ty decydujesz o formie komunikacji – możesz napisać do nas maila lub przedzwonić. Życzymy miłych zakupów i do usłyszenia!

Strona 1 z 1

liczba wyników 0
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×