Betsey Johnson Buty Online

10 liczba wyników

Betsey Johnson – buty z charyzmą

Pewność siebie to cecha, która pociąga każdego. Osoby nieprzejmujące się obowiązującymi konwenansami zawsze wzbudzały zainteresowanie. Jeśli jesteś nieśmiałą osobą, czas wyjść ze swojej skorupy i pokazać innym swój indywidualny styl. Nie ma sensu wstydzić się swojej kobiecości. Buty na obcasie wcale nie są domeną bardzo młodych kobiet. Każda z nas ma prawo poczuć się czasami jak prawdziwa buntowniczka. Jeśli szukasz odpowiedniego obuwia, to dobrze trafiłaś – w ofercie Footway znajdziesz sporo awangardowych marek, które nie boją się eksperymentować z formą, kolorem i materiałami. Jedną z nich jest marka Betsey Johnson znana z butów wyrażających pewność siebie i charyzmę.

Betsey Johnson – połączenie kobiecości, awangardy i elegancji

Nazwa marki to po prostu imię i nazwisko jej założycielki, która swoją karierę w branży obuwniczej rozpoczęła w latach sześćdziesiątych. Betsey Johnson już od najmłodszych lat wyróżniała się swoim nietuzinkowym podejściem do życia i chęcią eksperymentowania. Buty znajdujące się w ofercie jej marki to doskonały tego przykład. Znajdziemy tu sporo obcasów, prawdziwą feerię barw i formy podkreślające kobiecość oraz wydobywające z niej to co najlepsze. Warto wspomnieć również o wysokiej jakości obuwia Betsey Johnson i dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, dzięki czemu Twoja przygoda z tą marką na pewno nie skończy się na jednym sezonie.

Betsey Johnson – obcasy dla każdej z nas

Każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie choć jedną parę butów na obcasach. Jeśli szukasz czegoś do poszerzenia swojej kolekcji przeznaczonej na zbliżające się lato, polecamy model Bridgit. To bardzo wysokie buty ozdobione kwiecistymi wzorami, które doskonale sprawdzą się w połączeniu z przylegającą do ciała krótką sukienką lub ulubionymi szortami. Jesienią polecamy wypróbowanie modelu Tipps lub nieco bardziej punkowego Caylin. Nie jesteś do końca przekonana do noszenia obcasów? Oto kilka naszych wskazówek dla początkujących:- jeśli jeszcze nigdy nie nosiłaś butów na obcasach, zacznij od jakiegoś niskiego modelu, około 2-3 cm. Zakup bardzo wysokich szpilek może Cię zniechęcić,- idąc po schodach, trzymaj się balustrady,- wyjdź na przystanek z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, bieganie w kilkunastocentymetrowych szpilkach rzadko dobrze się kończy,- stawiając krok, zawsze zaczynaj od pięt, nigdy od palców,- wysokie obcasy to pewność siebie – idź wyprostowana i zarażaj innych uśmiechem!

Betsey Johnson online w Footway

Footway to prawdziwa skarbnica obcasów, więc na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie. Pamiętaj też, że nie jesteś sama. Z chęcią odpowiemy na Twojego maila z pytaniami i porozmawiamy z Tobą przez telefon. Odzywaj się śmiało, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości.

Strona 1 z 1

liczba wyników 10
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK