Brunngård, Buty

5 liczba wyników

Brunngård - umilą nawet najbardziej deszczowy dzień

Polska pogoda bywa wyjątkowo kapryśna. W Święta Bożego Narodzenia termometr potrafi osiągać temperatury kilkunastu stopni. Kilka tygodni później czas na czwartą z rzędu zimę stulecia, która z reguły ciągnie się do maja, który ni z tego ni z owego zaskakuje nas trzydziestostopniowymi upałami. Potem czas na lato pod znakiem burz i opadów gradu. To oczywiście najgorszy scenariusz, który jest bardzo mało prawdopodobny. Dobrze jednak zabezpieczyć się na każdą ewentualność. Jeżeli pomyślimy o wszystkim zawczasu, spacer po lesie w deszczowy dzień może okazać się całkiem przyjemną opcją. W tym celu warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria, które sprawią, że nawet najbardziej humorzaste lato nie będzie robiło na nas jakiegokolwiek wrażenia. Jednym z niekwestionowanych ekspertów w tej dziedzinie jest szwedzka marka Brunngård.

Brunngård - kalosze nakładane na obuwie

Nie bez powodu powiedzenie ”Nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania” wywodzi się ze Szwecji. To kraj, którego podobnie jak Polskę pogoda nie oszczędza. Poza srogimi zimami sporą udręką są także niespodziewane opady deszczu w letnie dni. Na szczęście szwedzka marka Brunngård ma na to świetny patent - kalosze nakładane na obuwie. Ponieważ mamy do czynienia ze skandynawską firmą, możesz mieć pewność, że decydując się na zakup produktu Brunngård, nabywasz wyrób najwyższej jakości, wyprodukowany z pieczołowitą starannością.

Brunngård - deszczowa piosenka

Dlaczego warto zdecydować się na kalosze Brunngård? Żaden deszczowy dzień nie będzie już zniechęcał Cię do planowanego spaceru albo wyjścia ze znajomymi. Jeśli nie lubisz chodzić w tradycyjnych gumiakach, możesz założyć swoje ulubione buty, a kalosze Brunngård schować do torby i nałożyć je w razie potrzeby. W ten oto prosty sposób możesz czuć się komfortowo, nie narażając stóp i ukochanych butów na przemoczenie. Poza funkcjonalnością kalosze Brunngård wyróżniają się też bardzo estetycznym wyglądem - dzięki zróżnicowanym kolorom możesz wybrać model, który całkowicie odpowiada Twoim oczekiwaniom. Jak dbać o kalosze Brunngård? Wystarczy po prostu przepłukać je bieżącą wodą.

Brunngård online w Footway

Życzymy Ci miłych i owocnych zakupów. Pamiętaj, że wybieranie butów powinno być przyjemnością. Nie ma sensu spieszyć się ani stresować. Gdyby jednak było jakieś pytanie, które spędza Ci sen z powiek, możesz się z nami skontaktować. Napisz maila lub przedzwoń. Chętnie wesprzemy Cię radą, podpowiemy, jak odpowiednio dbać o zakupione przez Ciebie buty, doradzimy, jak dobrać odpowiedni numer obuwia i który model będzie najlepiej pasował do wybranej przez Ciebie pary butów.

Strona 1 z 1

liczba wyników 5
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK