Przeszło 1 000 000 klientów
Oferujemy ponad 600 marek

Bugatti Buty Online

129 liczba wyników

Buty Bugatti – gwarancja wysokiej jakości i nieskazitelnego designu

Niemiecka marka Bugatti to kwintesencja wszystkiego tego, czego możemy oczekiwać od jednej z największych firm w branży obuwniczej – wysoka jakość, o którą dba sztab wykwalifikowanych i oddanych marce osób, szacunek dla tradycji i traktowanie rzemiosła jako świętości i wreszcie ponadczasowy design, który ławo dopasować do dowolnej stylizacji. Zakup pary butów tej marki to bez wątpienia trafna inwestycja.

Buty Bugatti – niezmiennie silny uczestnik obuwniczego wyścigu

Buty Bugatti funkcjonują na rynku już od 1928 roku, kiedy to Johann Muller rozpoczął produkcję obuwia w Westfalii w północno-zachodnich Niemczech. Po kilkudziesięciu latach interes przejął syn Johanna, który następnie przekazał pałeczkę swojemu potomkowi Timowi Torstenowi. Pomimo kryzysu, który w XXI wieku wstrząsnął branżą obuwniczą, marce udało się przetrwać, a nawet zwiększyć swoje obroty. Obecnie Bugatti zatrudnia tysiące osób, a buty tej marki są wytwarzane w wielu różnych zakątkach świata.

Buty Bugatti – na każdą stopę i na każdą okazję

W ofercie marki Bugatti praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Zależy Ci na odrobinie elegancji lub szukasz czegoś, w czym można pójść do biura czy na spotkanie biznesowe? Model oznaczony symbolem 06F7804 nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Ciemnoniebieski zamsz świetnie współgra z szarymi lub czarnymi chinosami. Dżinsy również znakomicie pasują do takiego obuwia. Jeszcze bardziej szykowny i elegancki jest model 19U7302 Cognac – piękna, połyskliwa skóra bardzo dobrze dopasuje się do dowolnego garnituru – to obowiązkowy atrybut dystyngowanego oraz szarmanckiego dżentelmena. Do przylegających do ciała rurek i kolorowego polo warto założyć model 06F4803 White – w tych wygodnych butach możesz spacerować godzinami i mieć pewność, że nogi i pośladki są odpowiednio podkreślone.

Buty Bugatti – odpowiednia pielęgnacja to klucz do długowieczności

Oto kilka naszych porad na temat tego, jak przedłużyć życie Twoich butów: • W przypadku skóry i zamszu należy pamiętać o regularnej impregnacji. Na buty skórzane należy dodatkowo nakładać pastę do butów oraz tłuszcz do skór • Buty skórzane czyścimy szmatką namoczoną w wodzie z domieszką mydła wykonując przy tym koliste ruchy • Zamsz najlepiej czyścić szczotką lub specjalnym preparatem • Nigdy nie susz żadnych butów na kaloryferze, ponieważ mogą się na nich pojawić pęknięcia lub zniekształcenia

Buty Bugatti online w Footway

Już za chwilę będziesz mógł/mogła cieszyć się ogromną dawką wysmakowanej elegancji. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać model, który podoba Ci się najbardziej i złożyć zamówienie. My dopilnujemy, aby dotarł do Ciebie w mgnieniu oka. Spośród bardzo szerokiego asortymentu obuwia, jaki oferuje Footway, na pewno znajdziesz buty, spełniające wszystkie Twoje oczekiwania.
Strona 1 z 3

Przeszło 1 000 000 klientów

Oferujemy ponad 600 marek

liczba wyników 129
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×