Camper, Buty

145 liczba wyników

Camper – piękne buty prosto ze słonecznej Hiszpanii

Nasze skojarzenia z Hiszpanią są chyba dosyć podobne. Większość z nas myśli o intensywnym słońcu, w którym nasza skóra wyjątkowo łatwo nabiera atrakcyjnego, brązowego koloru. Do tego dobra kawa, pyszne ciastka i rozpływająca się w ustach paella. W tak upalnym klimacie wygodne i przewiewne buty to konieczność. Ciężkie buty bez jakiejkolwiek wentylacji popsują każdy urlop. Jeśli szukasz obuwia, które uratuje Cię przed taką sytuacją, musisz koniecznie rzucić okiem na ofertę marki Camper, która pochodzi właśnie ze skąpanej w słońcu Hiszpanii. Jej styl to połączenie luzu, dbałości o szczegóły i pragmatyzmu – w butach marki Camper nie przepocisz stóp i… nie popełnisz modowego faux pas.

Camper – tradycja pielęgnowana od pokoleń

Marka Camper funkcjonuje na rynku od wielu lat. Jej początki sięgają drugiej połowy XIX wieku, kiedy to młody, mieszkający na Majorce, Lorenzo Fluxa zdecydował się wybrać zawód szewca. Ogromnym źródłem inspiracji był z pewnością jego dziadek, który po powrocie z Anglii przywiózł ze sobą maszynę do szycia, która na niewielkiej hiszpańskiej wyspie była całkowitą nowością. Rodzinny charakter firmy utrzymuje się już od kilku pokoleń, a buty są niezmiennie wytwarzane w niewielkiej miejscowości Inca na Majorce. Ponieważ mamy do czynienia z firmą rodzinną możemy mieć pewność, że kupując buty marki Camper, nabywamy obuwie o indywidualnym stylu, starannym wykonaniu i… hiszpańskiej duszy!

Camper – niech żyje wolność i swoboda!

Nasze stopy nie znoszą ścisku. Zakup zbyt ciasnych butów zawsze kończy się obtarciem stóp i złym humorem. Właśnie dlatego warto wybrać obuwie marki Camper. To nie lada gratka dla zwolenników swobodnego, letniego stylu. Jeśli wybierasz się na wakacje, zdecydowanie polecamy sandały Bicho 80177-012 Sella Glenn lub Denim, które doskonale sprawdzą się w połączeniu ze słomkowym kapeluszem, luźną koszulą i ulubionymi szortami. Jeśli wybierasz się na imprezę i chcesz pójść na całość lub po prostu lubisz się wyróżniać, polecamy model Pepa Dark Orange, który nie pozwoli Ci wmieszać się w tłum! Z kolei do letniej sukienki warto założyć model Damas.

Camper online w Footway

Ponieważ buty marki Camper to w dużej mierze sandały, należy pamiętać o ich regularnym myciu. Sama impregnacja nie jest koniecznością, ale systematycznej higieny nie można odpuszczać – sandały to w końcu buty, w których często biegamy po piasku, wskakujemy do morza i szalejemy podczas imprez na świeżym powietrzu. O czym jeszcze należy pamiętać? O tym, że Footway jest stworzony dla Ciebie, więc jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, po prostu daj nam znać!

OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
Strona 1 z 3

liczba wyników 145
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK