Buty

217 liczba wyników

Buty Bisgaard – idealni towarzysze dziecięcych zabaw

Dzieci nigdy nie przestaną nas zadziwiać swoją ogromną energią i chęcią do zabawy. Przy czterdziestu stopniach gorączki i dreszczach potrafią nagle wpaść na pomysł zabawy w Indian. Deszcz zupełnie nie zniechęca ich do zabawy na łonie natury, a śnieg wywołuje u nich zachwyt i radość, której nie są w stanie ukryć. Te małe istoty o nieskończonych pokładach energii potrzebują dobrego obuwia, które będzie odpowiadało ich potrzebom. Solidne buty będą wspierały zdrowy rozwój nóg naszego dziecka, pozwalając mu jednocześnie na nieograniczone niczym zabawy z rówieśnikami. Na szczęście w Footway znajdziesz wiele marek posiadających w swojej ofercie obuwie dziecięce. Jedną z nich jest duńska firma Bisgaard.

Bisgaard – z miłości do dzieci

To, że marka Bisgaard oferuje obuwie przeznaczone dla najmłodszych odbiorców nie jest przypadkiem. Firma Bisgaard została założona w 2005 roku przez Henrika i Marianne, duńskie małżeństwo, które było rozczarowane niewielkim wyborem butów dziecięcych. Chcąc samemu decydować o tym, jak powinny wyglądać odpowiednie buty dla ich dzieci, Henrik i Marianne zdecydowali się na założenie własnej marki obuwniczej. Dzięki zastosowaniu elastycznych i oddychających materiałów dostosowanych do małych dziecięcych stópek, buty Bisgaard cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Skandynawii. Jeśli szukasz solidnego obuwia dla swojej pociechy, warto zdecydować się na markę Bisgaard.

Buty Bisgaard – świetny pomysł na prezent

Sprawienie dziecku pary porządnych butów to doskonały pomysł na prezent. Boisz się, że Twoja pociecha w ogóle tego nie doceni? Jeśli pozwolisz jej samodzielnie wybrać buty, zadecydować o kolorze i kroju, możesz spodziewać się bardzo pozytywnej reakcji. Oto inne kwestie, o których warto pamiętać przy zakupie butów dla naszego urwisa:- Kupuj obuwie, które ma około 1,5 cm luzu – stopy naszych pociech rosną bardzo szybko, więc idealnie dopasowane buty bardzo szybko będą musiały pójść w odstawkę,- Sprawdź, czy dana para butów jest wykonana z materiału zapewniającego odpowiednią wentylację. Takie zabawy jak berek, zabawa w chowanego, czy podchody generują sporo potu w dziecięcych stopach,

Bisgaard online w Footway

Zabierz na wirtualne zakupy w Footway także swoje dziecko, a na pewno tego nie pożałujesz. Twoja pociecha nauczy się podejmowania samodzielnych decyzji, a Ty będziesz mieć pewność, że prezent będzie udany. Jeśli jednak macie jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możecie zwrócić się do nas. Dzwońcie lub wyślijcie maila. Na pewno odpowiemy i udzielimy Wam niezbędnych porad. Chętnie też po prostu z wami pogadamy – w końcu klienci są dla nas jak druga rodzina.

OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
Strona 1 z 4

liczba wyników 217
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK