Crime Buty Online

0 liczba wyników

Crime – buty dla miłośników undergroundowej mody

Undergroundowy styl jest bardzo popularny zwłaszcza wśród młodych mieszkańców wielkich światowych metropolii. Bez względu na to, czy spacerujemy po ulicach Londynu, Tokio czy Nowego Jorku, możemy łatwo dostrzec ludzi hołdujących zasadom undergroundowej mody. Zazwyczaj słuchają oni muzyki groove lub grunge oraz noszą charakterystyczne ubrania w ciemnych kolorach i buty typu sneakers. Właśnie takie obuwie posiada w swojej ofercie marka Crime. Jej modele są dostępne w szerokiej gamie kolorów, wykończeń i rozmiarów. Dzięki temu każdy łatwo znajdzie buty idealnie dopasowane do swoich gustów i potrzeb. Jednym z miejsc, gdzie można zapoznać się z bogatą ofertą marki Crime jest Footway.

Crime – marka założona przez siostry Kistermann

Crime to marka obuwia, założona przez siostry Lisę i Jessicę Kistermann w 2012 roku. Podczas studiów w Londynie, siostry zetknęły się z londyńską sceną undergroundową, skupiającą się wokół Shoreditch, Camden Town oraz Brick Lane. To doświadczenie zainspirowało je do stworzenia własnej marki będącej uosobieniem stylu charakterystycznego dla wschodniego Londynu. Obecnie obuwie Crime jest popularne nie tylko w większości krajów europejskich, ale także w Izraelu i Japonii. Butiki sprzedające buty tej marki zlokalizowane są w najbardziej znanych światowych stolicach mody, między innymi Londynie, Rzymie, Paryżu i Tokio. Dzięki Footway nie musisz podróżować po świecie, żeby stać się właścicielem wygodnych i modnych butów Crime.

Crime - praktyczne informacje dotyczące pielęgnacji butów

Większość butów typu sneakers nie wymaga stosowania szczególnej pielęgnacji. Niemniej w przypadku obuwia zawierającego elementy wykonane z prawdziwej skóry lub zamszu, należy pamiętać o regularnej pielęgnacji przy użyciu odpowiednich środków i preparatów, łatwo dostępnych w sklepach obuwniczych. Takie buty powinno się także chronić przed kontaktem z wodą, zwłaszcza zamoczeniem oraz wilgocią. Należy przechowywać je w suchych pomieszczeniach. Każde sneakersy należy zawsze rozsznurowywać oraz wietrzyć po użyciu, aby zapobiec powstawaniu przykrego zapachu. Dzięki takiej pielęgnacji obuwie zachowuje trwałość przez długi czas, a ponadto nawet po upływie wielu lat prezentuje się równie atrakcyjnie, jak na sklepowej półce.

Buty Crime online w Footway

W sklepie Footway możesz bezpiecznie i wygodnie dokonywać zakupów butów czołowych światowych producentów oraz najbardziej znanych marek, takich jak między innymi Crime. Dzięki ogromnym powierzchniom magazynowym, posiadamy na stanie wszystkie modele oferowanych butów. W rezultacie dostarczamy je klientom w bardzo krótkich i najkorzystniejszych możliwych terminach. Także Ty możesz zasiąść przed ekranem monitora, tabletu, smartfona czy laptopa i popijając kawę czy inny ulubiony napój, zapoznać się z naszym bogatym asortymentem obuwia na każdą okazję. Zapraszamy Cię do Footway i zachęcamy do częstych wizyt w naszym sklepie. Wierzymy, że zawsze będziemy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.

Strona 1 z 1

liczba wyników 0
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×