Damn Heels, Buty

3 liczba wyników

Buty Damn Heels - stylowy ratunek dla zmęczonych stóp

Każda z nas zna to uczucie. Wracając z udanego, hucznego wieczoru, spoglądamy na nasze ukochane szpilki. Wyglądają przepięknie, uwydatniając nasze nogi, ale wiemy, że za kilka godzin, po wybudzeniu się z sobotniego snu, pożałujemy tego, że je założyłyśmy. Niestety, szpilki, choć piękne i uwodzicielskie, rzadko kiedy są łaskawe dla naszych stóp. Właśnie dlatego każda z nas powinna mieć przy sobie parę gustownych balerinek, które pozwolą naszym stopom na odrobinę odpoczynku i oddechu po szalonej nocy na parkiecie. Damn Heels to marka, której oferta na pewno nie pozostanie obojętna żadnej zwolenniczce szpilek, szukającej czegoś wygodnego. Na pomysł założenia firmy specjalizującej się w balerinkach wpadła Hailey Coleman, która wracając z udanej imprezy w Londynie, pożałowała, że nie nosi w torebce pary wygodnych balerinek. To niezaprzeczalny dowód na to, że potrzeba jest matką wynalazków.

Buty Damn Heels - niepozorne balerinki, które zawsze odprowadzą Cię do domu

W kwestii pielęgnacji buty Damn Heels nie należą do zbyt wymagających. Możesz bez problemu trzymać je w torebce, wybierając się na taneczne szaleństwa w ulubionym klubie. Zalecamy jednak regularne wietrzenie balerinek. To buty szczególnie narażone na gromadzenie się nieprzyjemnych zapachów (w końcu z imprez rzadko wracamy pachnące i wypoczęte).

Buty Damn Heels - nie tylko na powroty z hucznych imprez

Kto powiedział, że buty Damn Heels są przeznaczone tylko do wracania chwiejnym krokiem z nocnych klubów tuż przed wschodem słońca? Balerinki doskonale sprawdzą się także w połączeniu z dżinsami, a nawet bardziej formalnymi ubraniami. Jeśli wybierzesz model o ciemnym kolorze, takim jak na przykład brąz lub czerń, możesz połączyć go z casualową marynarką i spodniami. To także idealne buty na wakacje, ponieważ nie obciążają zanadto naszych nóg i pozwalają na długie spacery. Możesz je też wziąć ze sobą do samolotu - zmieszczą się w każdej, nawet najbardziej zapełnionej torebce.

Buty Damn Heels dostępne w Footway

Uwielbiasz przeglądać półki pełne butów, ale nie znosisz stania w długiej kolejce, która przesuwa się w ślimaczym tempie? Mamy na to doskonałe rozwiązanie - nasz sklep internetowy. Korzystając z Footway, możesz zamawiać buty, pozostając w zaciszu domowym i racząc się ulubioną herbatą. Zakupy przez internet wcale nie muszą być bezosobowe. W Footway zawsze masz do dyspozycji dział obsługi klienta, który w razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ci udanych zakupów i jak najwięcej miejsca w garderobie!

Strona 1 z 1

liczba wyników 3
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK