Kapcie, Dzieci

53 liczba wyników

Kapcie wsuwane – mmm... jak wygodnie!

Wyobraź sobie leniwy, niedzielny poranek, za oknem śnieg, w ręku kubek parującej, pysznej kawy. A co na nogach? No jasne, że kapcie! A najlepiej mega wygodne kapcie wsuwane. Ten typ obuwia był już popularny wśród Indian, więc na pewno nie pożałujesz ich zakupu – poza tym, że są bardzo miękkie i przytulne, chronią Twoje stopy (i przy okazji stawy) przed zimną podłogą. Jeśli szukasz czegoś praktycznego, co przy każdym kroku zapewni masaż Twoim stopom, wypróbuj kapcie firmy Scholl. Sporą gamą kolorów i materiałów dysponuje też marka Shepherd. Młodszym „kapciarzom” na pewno spodobają się wesołe propozycje marki Paul Frank. Wyjątkowo wygodne są też kapcie firmy Ulle.

Czy kapcie wsuwane wymagają pielęgnacji?

Kapcie wsuwane z reguły nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Są jednak pewne rzeczy, o których warto pamiętać. Są to buty przeznaczone głównie do chodzenia po domu, więc jeśli wybierasz się na przechadzkę po ogrodzie, to warto założyć na stopy coś innego. Jeśli jednak szukasz kapci, które nadają się do wychodzenia na dwór, polecamy gumowe Crocsy lub skórzane modele Ten Points – możesz się w nich wybrać do sklepu po bułki albo poleżeć na kanapie z książką. Posiadaczom kapci zamszowych zalecamy regularne szczotkowanie – dzięki temu wasze domowe obuwie zachowa swój kolor i pozostanie czyste. Pamiętaj też o swoim zdrowiu – chodzenie w kapciach może uratować Cię przed problemami ze stawami.

Kapcie wsuwane – w biurze i w szkole czy tylko w domu?

Kapcie wsuwane nie muszą być skazane na areszt domowy. Czy dzień spędzony na pisaniu sprawozdań przy biurku albo słuchaniu długich wykładów na uczelni nie byłby przyjemniejszy, gdybyśmy zamienili formalne buty ze skóry albo szpilki na wygodne kapcie? W wielu miejscach pracy zmienianie obuwia jest czymś zupełnie normalnym. Oczywiście, zanim przyniesiesz do biura swoje ulubione kapcie, warto przyjrzeć się stopom kolegów i koleżanek z pracy – jeśli panuje na nich formalna elegancja, to kapcie prawdopodobnie będą musiały zostać z domu. A może zdecydujesz się wprowadzić nowy zwyczaj w swoim miejscu pracy? Jeżeli Twoi współpracownicy są w takich kwestiach dość zachowawczy, polecamy kupno kapci w neutralnych kolorach – czerń, brąz i szarość zawsze się sprawdzają.

Kapcie wsuwane dostępne online w Footway

Kupując w Footway, możesz wybierać między szalonymi, wielokolorowymi kapcami wsuwanymi, które z pewnością zwrócą uwagę Twojego kota lub psa, a neutralnymi bamboszami idealnymi do noszenia w biurze. Desperacko potrzebujesz kapci? Spokojnie – jedyne, co musisz zrobić to po prostu wybrać interesujący Cię model, a resztą zajmiemy się my. Zawsze robimy wszystko co w naszej mocy, aby zamówione przez Ciebie produkty dotarły w trybie ekspresowym. Poza błyskawicznie realizowanymi wysyłkami zaskoczyć może cię również nasz wyjątkowo sprawny i dziecinnie prosty system składania zamówień.

OSTATNIE PARY
Ida Red
OSTATNIE PARY
Bloom Gold
OSTATNIE PARY
Fox Beige
OSTATNIE PARY
NOWOŚĆ
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
NOWOŚĆ
Strona 1 z 1

liczba wyników 53
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK