Glerups, Buty

14 liczba wyników

Buty Glerups – wygodne, ciepłe i przytulne

Szef dał Ci dzień wolnego i właśnie zaczęło padać? Niczym się nie przejmuj. Zacznij od długiego śniadania. Drożdżówkę zastąp musli i półmiskiem ulubionych wędlin. Wyciśnij szklankę soku pomarańczowego, a na koniec zaparz filiżankę ulubionej kawy, którą wypijesz podczas lektury ulubionej gazety – dobry humor gwarantowany! Takie przyjemne poranki mogą się jednak źle skończyć, zwłaszcza jeśli Twoja podłoga jest wyłożona zimnymi kaflami. Jak uchronić się przed przeziębieniami i reumatyzmem? Nie musisz wcale inwestować w drogie suplementy. Wystarczy znany od lat, bardzo prosty sposób – wygodne kapcie! Na przykład popularnej marki Glerups.

Buty Glerups – świetny sposób na zimową chandrę

Kapcie, papucie, laczki – nazw tego obuwia jest wiele. Każdy z nas zgodzi się chyba, że nie mają one większego znaczenia, a liczy się przede wszystkim wygoda. Jeśli szukasz wysokiej jakości kapci, w których można chodzić po domu godzinami bez nadmiernie pocących się stóp, wybierz markę Glerups. Jej domowe obuwie z filcu zyskało sobie sporą rzeszę zwolenników.Już od kilku sezonów filc jest w modzie. Jakie są jego zalety? Przede wszystkim czyszczenie tego materiału nie przysparza większych problemów – wystarczy szmatka zwilżona wodą. Poza tym jest bardzo ciepły, więc świetnie sprawdza się w zimowe poranki.

Buty Glerups – czy kapcie są antytezą stylu?

Absolutnie nie zgadzamy się ze stwierdzeniem, że chodzenie w kapciach w obecności gości lub w biurze jest nietaktem. Dbanie o nasze stopy i zapewnianie im jak największego komfortu to dobra inwestycja w nasze zdrowie. W kwestii doboru kapci, pozwól sobie na swobodę – najważniejsze, aby odpowiadały Twoim gustom i były wygodne. Jeśli nie masz pewności, czy w Twoim miejscu pracy chodzenie w kapciach jest akceptowane, dyskretnie przyjrzyj się stopom kolegów i koleżanek.

Buty Glerups – pielęgnacja

Kapcie nie są obuwiem wymagającym wykonywania skomplikowanych i czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych. Filc najlepiej myć szmatką zwilżoną wodą. Kapcie powinny przeschnąć w temperaturze pokojowej – w ten sposób unikniesz pojawienia się zniekształceń i uszkodzeń materiału. Nie wychodź w nich na dwór, w przeciwnym razie mogą się szybko zniszczyć.

Buty Glerups online w Footway

Czy czujesz jak Twoje bose stopy właśnie marzną na zimnej, kaflowej podłodze? Wybierz parę kapci Glerups, a ochronisz się przed przeziębieniami i reumatyzmem. Robiąc zakupy za pośrednictwem Footway możesz być pewien/pewna, że złożenie zamówienia nie sprawi Ci jakichkolwiek problemów, a wysyłka zostanie zrealizowana w błyskawicznym tempie. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Cię do zapoznania się z naszym ogromnym asortymentem obuwia!

Nowości
Strona 1 z 1

liczba wyników 14
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK