Havaianas, Buty

63 liczba wyników

Buty Havaianas – plażowy klasyk

Chyba większość z nas siedząc w dusznym biurze w piękny lipcowy dzień, zastanawia się co byśmy zrobili, gdybyśmy mogli nagle wyjść na dwór i spędzić czas w ulubiony sposób. Poszlibyśmy do biblioteki? Raczej nie. Pisalibyśmy obiecany raport, siedząc w domu za zasłoniętym oknem? Oczywiście, że nie! Większość osób zdecydowałaby się spędzić wolny czas na świeżym powietrzu np. na plaży. Pragnienie przebywania na słońcu jest u ludzi naturalne i nie wolno go ograniczać. Jak zapewnić sobie udany dzień na plaży bez obtartych stóp i pięt poparzonych od rozgrzanego piasku? Sposób jest bardzo prosty – trzeba założyć japonki! Ten pomysłowy rodzaj letniego obuwia jest ostatnio bardzo modny i robi furorę na każdym kontynencie. Jeśli szukacie autentycznych japonek, to musicie dotrzeć do ich źródła, czyli … brazylijskiej marki Havaianas.

Buty Havaianas – japonki z Brazylii

Historia współczesnych japonek sięga 1962 roku, gdy rozpoczęto ich produkcję w słonecznej Brazylii. Skąd więc wzięło się popularne w języku polskim określenie „japonki”? Odpowiedź jest dość prosta – te buty pochodzą właśnie z Japonii. W Kraju Kwitnącej Wiśni podeszwa japonek była niegdyś wykonywana ze słomy ryżowej. Ich brazylijska kuzynka składa się z mieszanki różnego rodzaju gum, ale dokładna receptura owiana jest tajemnicą!Produkcja japonek na szeroką skalę okazała się strzałem w dziesiątkę. Na początku XXI wieku były już znane na całym świecie. Obecnie możemy je kupić niemal w każdym zakątku globu. Co sekundę sprzedaje się aż sześć par japonek! Takiej popularności pozazdrościłby im niejeden celebryta.

Buty Havaianas – stylowy luz

W kwestii stylu pozwól sobie na kompletną swobodę. Japonki mają być przede wszystkim wygodne. Jeśli jednak bardzo zależy Ci na odpowiednim doborze obuwia i ubrania, możesz dopasować kolor podeszwy do górnej części ubioru. W ten sposób stworzysz efektowne i ciekawe połączenie.

Buty Havaianas – pielęgnacja

Używaj japonek do chodzenia po plaży i innych płaskich nawierzchniach. Spacer w górach w tych butach nie jest najlepszym pomysłem – ucierpią na tym zarówno Twoje stopy, jak i same japonki. Ze względu na to, że japonki narażone są na zabrudzenia, powinniśmy je często myć, na przykład pod bieżącą wodą. Wówczas zachowają nie tylko swoją trwałość, ale również swój koloryt.

Buty Havaianas online w Footway

Jeśli wakacyjne dni nadchodzą wielkimi krokami, czas sprawić sobie japonki … najlepiej z Brazylii! Zapraszamy do Footway – sklepu, gdzie składanie zamówień jest dziecinnie proste, wysyłki są realizowane w mgnieniu oka, a oferta produktów jest tak bogata, jak kolorystyka japonek Havaianas!

OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
Strona 1 z 2

liczba wyników 63
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK