Heelys, Buty

26 liczba wyników

Buty Heelys – obuwie dla pozytywnie zakręconych dzieci

Nauka, odrabianie prac domowych i sprawdziany to oczywiście bardzo ważna część życia dziecka, jednak życie najmłodszych nie ogranicza się jedynie do chodzenia do szkoły. Dzieciństwo to nie tylko czas przygotowywania się do dorosłego życia, ale także okres szaleństwa i beztroskiej zabawy. Jeśli chcesz zachęcić swoje dziecko do spędzania wolnego czasu w aktywny sposób i dużej dawki zdrowego ruchu, spraw mu prezent w postaci butów Heelys. Ani się obejrzysz, a Twoja pociecha będzie w nich śmigać po całym osiedlu!

Buty Heelys – buty i deska w jednym

Jaki jest sekret kalifornijskiej marki Heelys? Co kryje się za tak ogromną popularnością jej butów wśród dzieci? Podeszwy obuwia Heelys wyposażone są w kółka. Kupując buty tej marki, zapewnisz swojej latorośli wiele godzin beztroskiego szaleństwa, a sobie … parę chwil świętego spokoju. Co jeśli dziecku znudzi się jeżdżenie albo po prostu zechcesz wybrać się z nim na spokojny spacer? Nie musisz wcale szukać innych butów, wystarczy jedynie wyjąć kółka.

Buty Heelys – świetny prezent dla początkującego skatera

W asortymencie marki Heelys znajdziesz wiele różnych modeli przeznaczonych dla młodego skatera. Na początek najlepiej ograniczyć się do jednego kółka w podeszwie. Jeśli Twój małoletni mistrz deski poczyni pewne postępy, można wybrać jeden z bardziej zaawansowanych wariantów tego niezwykle oryginalnego, a zarazem praktycznego obuwia.Model, który idealnie sprawdzi się u chłopców i dziewczynek to Heelys Slash. Biały kolor buta kontrastuje z czarnymi detalami i sznurowadłami. Heelys Slash to także doskonałe buty dla początkującego skatera, gdyż ich podeszwy wyposażone są w pojedyncze kółka.

Buty Heelys – jak je pielęgnować?

Przygotowaliśmy dla ciebie kilka wskazówek odnośnie pielęgnacji butów Heelys:• Najlepiej, aby dziecko nosiło skarpety – w ten sposób unikniecie gromadzenia się potu i nieprzyjemnego zapachu w butach• Jeśli buty zaczną wydzielać nieprzyjemny zapach możesz wyprać je w wodzie o temperaturze 30 stopni po uprzednim włożeniu ich do worka do prania. Możesz też zawinąć je w plastikowy worek i włożyć na dobę do zamrażalnika• Zabrudzenia usuwamy szmatką zwilżoną wodą z domieszką płynu do mycia naczyń

Buty Heelys online w Footway

Czas na eksplorację obuwniczego eldorado, czyli oferty Footway. Jeśli szukasz czegoś, co rozpędzi Twoje dziecko i pozwoli Ci na chwilę wytchnienia, buty Heelys mogą okazać się trafnym wyborem. Wysyłki realizujemy w tempie szybszym od mistrza deski. Dodatkowo system składania zamówień jest dziecinnie prosty, więc znalezienie butów dla Twojego dziecka nie będzie jakimkolwiek problemem.

OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
Strona 1 z 1

liczba wyników 26
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK