Hello Kitty, Buty

5 liczba wyników

Hello Kitty – kamień milowy w historii dziecięcej mody

Na lekcjach historii uczymy się o faraonach i ich piramidach, Krzysztofie Kolumbie i osiemnastowiecznej modzie. A o czym będą mówić w szkołach za tysiąc lat? Na lekcjach poświęconych historii obyczajów z pewnością wspominać będzie się o selfie i popularnej wśród dzieci postaci… Hello Kitty! Ta japońska marka jest obecnie wszechobecna w życiu naszych dzieci. Nie ma w tym w zasadzie nic złego – w końcu to bardzo sympatyczna, kolorowa postać. A może tak spełnisz marzenia swojej pociechy i kupisz jej nowe buty z podobizną tego uśmiechniętego, japońskiego kotka? Kto wie, może w ten sposób zmotywujesz swoje dziecko do odrabiania lekcji i porannego mycia zębów?

Hello Kitty – marka, która podbija dziecięcy świat

Być może wydaje się wam, że Hello Kitty to stosunkowo nowy fenomen, o którym kilkadziesiąt lat temu nikt nie słyszał. Otóż nic bardziej mylnego – historia marki sięga połowy lat siedemdziesiątych. Popularność tej japońskiej firmy, czerpiącej inspirację ze świata filmu i muzyki, rosła szybko już w ciągu pierwszych lat jej funkcjonowania. Kolejnym krokiem w rozwoju Hello Kitty było rozszerzenie grona odbiorców o dorosłych i nastolatki. Oczywiście róż i podobizna uroczego kotka to nie jedyne elementy, które pojawiają się na produktach Hello Kitty. Dzięki wszechstronności tych produktów, marka funkcjonuje w ponad 60 krajach na całym świecie.

Hello Kitty – idealny towarzysz dziecięcych zabaw

O czym należy pamiętać przy wyborze butów dla naszego dziecka? Przede wszystkim, że będzie je nosiła nasza pociecha, a nie my. Dlatego też pozwólmy naszemu dziecku aktywnie brać udział w wyborze obuwia. Ustalmy maksymalną cenę i przeznaczenie butów – w ten sposób nauczymy naszą latorośl samodzielnego podejmowania decyzji i odpowiedzialności. To umiejętności, które na pewno przydadzą się dziecku w codziennym życiu. Podczas deszczowych dni doskonale sprawdzą się kalosze 401690 Pink. W takich butach nasze dziecko będzie mogło bezkarnie skakać po kałużach, nie przemaczając sobie stóp.

Hello Kitty online w Footway

Zabierz swoje dziecko na wspólne obuwnicze zakupy w krainie Footway, a na pewno tego nie pożałujesz. Poza fantazją i partnerskim podejściem do naszej pociechy warto pamiętać też o paru kwestiach praktycznych:- Zawsze kupuj buty o ok. 1,5 cm za duże – stopy naszych dzieci rosną bardzo szybko- Regularna pielęgnacja jest niezmiernie ważna. Dziecięce zabawy w parku lub na skąpanym w deszczu chodniku to spore wyzwanie dla butów.Nie wiesz, jakie buty dobrać do wieku swojej pociechy? A może masz jakieś inne pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – chętnie wesprzemy Cię radą.

Nowości
Półka z okazjami
Strona 1 z 1

liczba wyników 5
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK