Inov8, Buty

11 liczba wyników

Buty Inov 8 – idealni towarzysze do treningu

O zaletach biegania napisano tyle książek, że chyba nie musimy was przekonywać do tej formy rekreacji. Układ wieńcowy, mięśnie i stawy będą wam wdzięczne, jeśli rozpoczniecie przygodę z joggingiem. O czym każdy początkujący biegacz powinien pamiętać? Przede wszystkim o odpowiednim i skrupulatnym rozciąganiu się i zakupie właściwego obuwia. Marka Inov8 oferuje lekkie buty do biegania, które umożliwiają naturalny trening oraz chronią przed ewentualnymi kontuzjami.

Buty Inov8 – od sprzedaży z bagażnika do międzynarodowej kariery

Początki Inov8 były dość skromne. W 2003 roku po założeniu marki w Anglii, Wayne Edy sprzedawał obuwie z bagażnika swojego pickupa. Zapewne nie domyślał się, że czeka go międzynarodowa sława i błyskawiczna kariera. Los uśmiechnął się do Wayne’a, kiedy jedna z jego klientek wygrała w zakupionych od niego butach światowe mistrzostwa w bieganiu po górach.Po tym kluczowym wydarzeniu buty zyskały popularność w USA, a obecnie są dostępne w ponad 60 różnych krajach. Inov8 stała się jedną z wiodących marek w branży butów sportowych. Dlaczego? Dzięki cienkiej podeszwie, nasze ciało porusza się w naturalny sposób. Początkowo bieganie w tak lekkich butach może być dość osobliwym doświadczeniem, jednak po pewnym czasie zaczynamy uzyskiwać coraz lepsze rezultaty. Ponadto w ofercie marki Inov8 znajdziesz obuwie w wielu różnych opcjach kolorystycznych – od minimalistycznej czerni po ciekawe połączenia kontrastujących ze sobą barw.Wielbicielom siłowni polecamy buty pięciopalczaste – będziesz miał/a wrażenie, że chodzisz boso, ale mimo to zapewnisz stopom odpowiednią ochronę podczas ćwiczeń.

Buty Inov8 – pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji

Pielęgnacja butów Inov8 jest naprawdę prosta. Zanim przystąpisz do czyszczenia, wyciągnij podeszwy wewnętrzne. Zarówno stronę zewnętrzną, jak i wewnętrzną butów możesz z powodzeniem wypłukać zimną wodą. Następnie pozwól butom przeschnąć w temperaturze pokojowej. Unikaj suszenia na kaloryferze, ponieważ może to uszkodzić podeszwy.

Buty Inov8 online w Footway

Czas pobiegać! Jednak zanim wyjdziesz na dwór i wyruszysz na pierwszy trening, wybierz odpowiednie obuwie. Nasza oferta butów sportowych jest naprawdę spora, więc znalezienie czegoś dla siebie na pewno nie przysporzy Ci żadnych problemów. System składania zamówień jest bardzo przyjazny, a wysyłki realizujemy w trybie ekspresowym, więc nie ma się nad czym zastanawiać. Po prostu zapraszamy na udane zakupy!

Strona 1 z 1

liczba wyników 11
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK