Irregular Choice, Buty

12 liczba wyników

Buty Irregular Choice – bogactwo kolorów i różnorodność form

Irregular Choice to prawdziwy cudotwórca. Jako jednej z niewielu marek, udało się jej stworzyć buty, które wielu chce kupić tylko po to, żeby móc patrzeć na nie godzinami. Bogactwo ozdób oraz ciekawe formy tworzą prawdziwe arcydzieła, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Buty Irregular Choice – odpowiedź na chłodny minimalizm

Koniec lat dziewięćdziesiątych to czasy minimalizmu okrojonego z wszelkich ozdób. Twórcy założonej w Londynie marki Irregular Choice chcieli zerwać z tym w ich opinii nudnym trendem. Wystarczy jedno spojrzenie na ofertę Irregular Choice, aby stwierdzić, że wszelkie zamierzenia zostały zrealizowane. Obuwie tej marki to bogate w kolory, wzory i ozdoby prawdziwe dzieła sztuki, które napawają optymizmem i radością życia.

Buty Irregular Choice – kalejdoskop barw

Dokonanie wyboru nie będzie zbyt łatwe – każdy z butów marki Irregular Choice kusi swoją niecodzienną formą, kolorami lub ciekawymi wzorami. Jeśli szukasz letnich sandałów, które ożywią nieco Twoją codzienną stylizację składającą się z białej bluzki i szortów w neutralnym kolorze, na pewno zainteresuje Cię model Strawberry Fields. Piękne owocowe wzory dodadzą Twojemu strojowi kolorytu, a stosunkowo płaskie koturny umilą wielogodzinne spacery.Wielbicielkom tropikalnych klimatów na pewno wpadną w oko buty Coral Reef. Wiązania w kolorze pruskiego błękitu idealnie uzupełniają wzór tropikalnej plaży i czarne elementy koturn. Do tak wyjątkowego obuwia świetnie pasuje długa, zwiewna, letnia suknia.

Buty Irregular Choice – pielęgnacja

Spora część butów marki Irregular Choice jest wykonana ze skóry lub materiałów syntetycznych. W ich przypadku pielęgnacja nie jest zbyt skomplikowana. Szczególną ostrożność należy jednak zachować podczas pielęgnacji butów korkowych. Nie należy myć ich pod bieżącą wodą – najlepiej używać wilgotnej szmatki.

Buty Irregular Choice online w Footway

Buty Irregular Choice to wspaniałe obuwie dla osób o artystycznej duszy. Już niedługo mogą być Twoje. Jak je zdobyć? Wystarczy wybrać interesujący Cię model z naszej bogatej oferty i złożyć zamówienie. Nasz system jest dziecinnie prosty, więc na pewno nie będzie z tym problemów. Nie będziesz też musiała zbyt długo czekać – realizacja wysyłek w tempie ekspresowym to jeden z naszych najważniejszych priorytetów!

Strona 1 z 1

liczba wyników 12
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK