Ivory Buty Online

0 liczba wyników

Buty Ivory – uniwersalna biel

Czerń i biel – niektórzy uważają, że nie należy nazywać tych barw kolorami. Niemniej warto wiedzieć, że pasują one do każdej karnacji i typu urody. Zestawiając je ze sobą w jednej stylizacji, możemy stworzyć ciekawy, nietuzinkowy outfit. Mówi się, że dopasowanie białych butów do konkretnych strojów może sprawiać trudność. Coś w tym pewnie jest, chociaż to stwierdzenie dotyczy raczej mężczyzn. W przypadku kobiet białe obuwie można zazwyczaj łatwo połączyć z ulubionym strojem, a najlepszym tego przykładem są modele butów marki Ivory.

Buty Ivory – biały kolor pasuje do każdej kobiety

Jeśli zdecydowałaś się na zakup białych lub kremowych butów to podjęłaś bardzo dobrą decyzję. W słoneczne dni takie buty będą zwracały na siebie uwagę. Z kolei w przypadku nie napawającej optymizmem pogody, biały kolor poprawi Ci humor. Biel to prawdziwy kameleon w świecie mody. Buty marki Ivory świetnie pasują do czarnych spodni lub spódnic. Poza tym doskonale komponują się z szortami w neutralnych kolorach takich jak: szary, piaskowy, jasnobrązowy czy kremowy. Także mocniejsze barwy, jak na przykład czerwień lub zieleń, stworzą gustowną kompozycję.Buty Adelaine oraz Asta to świetne obuwie na dzień, w którym wkraczasz na nową ścieżkę życia. Przepięknie wtapiają się w tło ślubnej stylizacji, tworząc spójną całość. Poza własnym ślubem z powodzeniem możesz zakładać je również do biura lub na inne formalne okazje. Jeśli dopasujesz do nich czarne, sięgające do kostek spodnie od garsonki, uzyskasz fenomenalny efekt. Połączenie bieli i czerni zawsze się sprawdza!

Buty Ivory – pielęgnacja

Spora część butów marki Ivory wykonana jest z materiałów syntetycznych. Jak dbać o takie buty? To bardzo proste. Zabrudzenia bez problemu usuniesz wilgotną szmatką (unikaj mycia pod bieżącą wodą). Pamiętaj też o regularnej pielęgnacji, a buty będą Ci służyć przez wiele sezonów!

Buty Ivory online w Footway

Jeśli Twój ślub lub ważne spotkanie biznesowe odbędzie się niebawem, to zapewne już się niecierpliwisz. Domyślamy się, że oczekujesz:• Szerokiego asortymentu eleganckiego obuwia• Nieskomplikowanego i przyjaznego systemu składania zamówień• Szybko realizowanych wysyłek i sympatycznej obsługi klientaTak się składa, że spełniamy wszystkie te wymagania. W takim razie zapraszamy na zakupy w Footway!

Strona 1 z 1

liczba wyników 0
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×