Kavat, Buty

53 liczba wyników

Buty Kavat – trwałe buty dla małych i dużych

Głównym założeniem marki Kavat jest dostarczanie praktycznych i ładnych butów dla dzieci (obecnie także dla dorosłych!) odpornych na szwedzki klimat i beztroskie zabawy młodych użytkowników.

Buty Kavat - rodzinna marka obuwnicza

Kavat to szwedzka firma rodzinna, której historia sięga 1945 roku, gdy ojciec tej marki, Ragnar ”Ragge” Karlsson, założył własną szwalnię. Po przejęciu interesu przez syna Bengta, nazwę firmy zmieniono na imię należącego do rodziny psa, który nazywał się Kavat (słowo to oznacza po szwedzku „śmiały” i „odważny”) i rozpoczęto produkcję bardzo wysokiej jakości butów dla dzieci. Firma szybko odniosła sukces, a w dzisiejszych czasach praktycznie każdy szwedzki rodzic zna markę Kavat. W ostatnich latach Kavat rozpoczął też produkcję butów dla dorosłych. To obuwie bardzo wytrzymałe i oparte na pięknym, szwedzkim designie!

Buty Kavat - trwałość i dbałość o środowisko

Pomimo tego, że żyjemy w społeczeństwie przyzwyczajonym do wyrzucania wszystkiego, co jest choć trochę uszkodzone, Kavat nigdy nie zrezygnował z produkowania trwałych i odpornych butów dla dzieci. Buty Kavat mogą być noszone przez wiele dzieci i przekazywane młodszemu rodzeństwu. Firma Kavat jest świadoma tego, aby produkować obuwie w zgodzie z zasadami ekologii. Dlatego buty tej marki nie zawierają teflonu, PTFE i innych węglowodorów fluorowanych – niewiele firm produkujących buty dziecięce posiada podobne obuwie w swojej ofercie. W 2008 roku firma wypuściła na rynek swoje pierwsze modele oznakowane symbolem EcoLabel Unii Europejskiej. Obecnie już ponad 40 modeli marki Kavat jest opatrzonych tym oznaczeniem!

Buty Kavat - buty, które są symbolem trwałości

W wygodnych oraz odpornych na kapryśną pogodę i wiatr modelach butów Kavat, dzieci mogą oddawać się długim i częstym zabawom. Kavat dostarcza również szczegółowych zaleceń pielęgnacyjnych, z którymi warto zapoznać się czytając załączoną etykietę lub surfując w Internecie. Dzięki temu buty należące do Ciebie lub Twoich dzieci, będą wam długo służyć.

Buty Kavat online w Footway

W Footway znajdziesz bardzo bogatą ofertę trwałych i wygodnych butów Kavat. W jej skład wchodzi ponad 400 modeli przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Rodzice, którzy nie przepadają za robieniem zakupów w sieci na pewno zmienią zdanie - nasz system składania zamówień jest wyjątkowo przystępny. Nie musicie też obawiać się o długi czas oczekiwania - nasze wysyłki są realizowane w trybie ekspresowym!

Posts about Kavat
Grzegorz Lewandowski, Przewodnik -
E
Ewa Prykiel -
Show more posts
OSTATNIE PARY
Strona 1 z 1

liczba wyników 53
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK