Buty trekkingowe, Kobiety

235 liczba wyników

Buty trekkingowe – ciepłe, wytrzymałe i gustowne

Całe dni spędzasz w biurze, a po powrocie do domu widzisz w lustrze zaczerwienione, zmęczone oczy? Wiesz, co to oznacza? Czas opuścić miasto! Chociaż na parę godzin. Spakuj trochę jedzenia, lornetkę, ubierz ciepłą kurtkę i idź na wyprawę do lasu lub w góry. Gwarantujemy Ci, że kilka godzin na łonie natury na pewno dobrze Ci zrobi. Zapomnisz o stresie, zafundujesz płucom terapię świeżym powietrzem, a oczy będą mogły odpocząć od światła monitora. Nie zapomnij też o odpowiednich butach. Buty trekkingowe takich marek jak: Columbia, Bagheera, Ecco lub Graninge są wyposażone w grubą podeszwę, oddychający materiał i mocne sznurowania, dzięki czemu zapewnią Ci stabilność i ochronę przed wilgocią.

Jak dbać o buty trekkingowe?

Jeśli zdecydujesz się na zakup tak ultrawytrzymałego obuwia jak buty trekkingowe, pielęgnacja nie będzie sprawiała Ci najmniejszych problemów. Nie oznacza to, że możesz o niej zapomnieć. Wręcz przeciwnie – aby zachować właściwości wodoodporne i oddychające butów, ważna jest systematyczność. Kurzu i zeschniętego błota najlepiej pozbywać się za pomocą nylonowej szczotki. Mocniejsze zabrudzenia usuwaj wodą z domieszką mydła. Nie zapomnij też o usunięciu ewentualnych kamyków, które utknęły w żłobieniach podeszwy. Zanim przystąpisz do czyszczenia, wyjmij wkładki. Nie zapomnij, aby je także regularnie czyścić – w ten sposób unikniesz powstawania grzybów i pleśni. Pamiętaj również o regularnej impregnacji, która na pewno zapewni Twoim butom o wiele dłuższą żywotność.

Czy buty trekkingowe mogą być stylowe?

Oczywiście, że tak. To, że dane obuwie jest praktyczne i przeznaczone do bardziej sportowych celów, nie oznacza, że jest niemodne albo pozbawione stylu. Kolorystyka i stylizacja nie są jednak najważniejsze w przypadku butów trekkingowych. Najważniejszą rzeczą, którą trzeba wziąć pod uwagę to podłoże, po którym będziemy się poruszali. Jeśli planujesz długą wędrówkę po skalistym, niezbyt stabilnym podłożu, najlepiej wybrać wyższe buty trekkingowe zasłaniające i stabilizujące kostki. Jeśli przewidywana trasa jest dość łatwa, warto zainwestować w niższe buty. Jeśli zaś chodzi o styl, to największą swobodę w doborze kolorów zapewnią Ci szare spodnie – możesz do nich założyć buty w kolorze niebieskim lub czarnym, brąz również świetnie będzie z nimi współgrał.

Buty trekkingowe online w Footway

Planowana od wielu miesięcy wyprawa w góry tuż tuż, a ty wciąż nie masz odpowiednich butów trekkingowych? Zależy Ci na szybkiej dostawie i przyjaznej obsłudze? Hmm, to może zrób zakupy u nas w Footway? Buty to nasza pasja, więc współpraca z nami jest łatwa i przyjemna. Poza tym nie będziesz musiał/a zbyt długo czekać na upragnione buty trekkingowe – ekspresowe i bezproblemowe dostawy to nasza specjalność. Równie bezproblemowe jest samo składanie zamówienia. Nie zapominajmy też o naszej ofercie, która każdego zdziwi swoją różnorodnością.

OSTATNIE PARY
Strona 1 z 4

liczba wyników 235
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK