Kuoma, Buty

15 liczba wyników

uty Kuoma – przygotuj się na zimę

Zima – jedni z nas ją uwielbiają, a innych przyprawia ona o dreszcze i chęć opuszczenia kraju na kilka miesięcy. Jest jednak sposób na to, aby polubić zimę i cieszyć się jej urokami. Jedyne, czego potrzebujemy, to odpowiednie obuwie. Nieszczelne buty potrafią popsuć spacer nawet najbardziej malowniczych okolicznościach przyrody. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w obuwie, które ochroni nas przed niskimi temperaturami, silnym wiatrem i wysoką wilgocią. Jeśli szukacie butów na zimę, polecamy zapoznać się z ofertą marek naszych północnych sąsiadów – Skandynawowie to niekwestionowani eksperci w radzeniu sobie z trudami zimowej pogody. Jedną z firm, która ostatnio znacznie zyskuje na popularności, jest fińska marka Kuoma – w obuwiu jej produkcji z pewnością pokochacie zimę.

Buty Kuoma – fiński przepis na udaną zimę

Początki marki Kuoma sięgają końca lat 20. XX wieku. To właśnie wtedy w małej miejscowości, Kuomiokoski, na południu Finlandii założono fabrykę specjalizującą się w obuwiu na zimowe mrozy. Co charakteryzuje buty Kuoma? Przede wszystkim bardzo solidne wykonanie. Dzięki wysokiej odporności na przenikanie wilgoci, możecie mieć pewność, że nosząc buty Kuoma wam i waszym dzieciom nie grozi przeziębienie. Warto wspomnieć też o szerokim asortymencie tej marki – buty Kuoma są przeznaczone zarówno dla dzieci, kobiet, jak i mężczyzn. Do wyboru, do koloru!

Buty Kuoma – nie zapominaj o pielęgnacji

W pielęgnacji butów Kuoma (właściwie dotyczy to wszystkich rodzajów obuwia) najważniejsza jest systematyczność. Prezentowane obuwie fińskiej marki jest co prawda bardzo odporne, warto jednak pamiętać o impregnacji, która zwiększy ochronę przed przenikaniem wilgoci. Kolejna bardzo ważna zasada – nigdy nie suszymy butów na grzejniku. Taki zabieg może zakończyć się popękaniem materiału, a rozwiązanie tego problemu będzie już praktycznie niemożliwe. Dobierając środki do czyszczenia naszego obuwia, weź pod uwagę materiał, z jakiego są one wykonane. Przy odpowiedniej pielęgnacji i zachowaniu systematyczności, buty Kuoma posłużą nam niejeden sezon, a my z pewności polubimy mroźniejsze miesiące.

Buty Kuoma online w Footway

Przygotowujesz się na zimę? To doskonale się składa, ponieważ asortyment naszego sklepu obfituje w buty, które doskonale sprawdzą się podczas zimniejszych miesięcy. Rozsiądź się więc w wygodnym fotelu, zaparz sobie kubek ulubionej kawy lub herbaty i czas na relaksujące zakupy. Zapomnij o staniu w kolejkach i przepychaniu się przez tłumy zestresowanych klientów. Do pomocy masz też bardzo przyjaznych pracowników obsługi klienta, którzy bardzo chętnie pomogą ci w wielu różnych kwestiach. Nie masz pewności, czy dany kolor będzie pasował do twoich ulubionych stylizacji? A możesz zastanawiasz się, jak czyścić nowo zakupione buty? Zapraszamy do kontaktu!

Strona 1 z 1

liczba wyników 15
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK