Lacrosse, Buty

26 liczba wyników

Buty Lacrosse – koniec zmartwień z deszczową pogodą

Osób lubiących deszcz jest raczej niewiele. Perspektywa moczenia butów w kałużach, ochlapanych spodni i przemoczonego plecaka nikogo nie zachęca do wyjścia na długi spacer. Tę niechęć można jednak pokonać, wystarczy odpowiednia para butów. Jeśli szukasz butów, w których kilkugodzinny spacer w deszczu nie będzie wydawał Ci się taki straszny, z pewnością nie zawiedzie Cię marka Lacrosse.

Buty Lacrosse – owoc rzetelnych badań naukowych

Założona w 1897 roku amerykańska marka Lacrosse nie podejmuje żadnych decyzji pochopnie. W tej niezwykle popularnej ostatnio firmie obuwniczej nie ma miejsca na przypadek. Każdy produkowany model przechodzi rygorystyczne badania i testy przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego. Doskonałym tego przykładem jest jeden z lepiej znanych modeli butów marki Lacrosse - AeroHead, którego produkcję rozpoczęto po czterech latach badań i testach przeprowadzonych na dystansie 6000 kilometrów.

Buty Lacrosse – moda na wytrzymałość nigdy nie przemija

Jedną z niezaprzeczalnych zalet obuwia marki Lacrosse jest doskonała amortyzacja. Specjalnie wymodelowana podeszwa butów zapewnia nieprawdopodobnie wysoki komfort chodzenia. Poza amortyzacją i trwałością materiału, buty tej marki są również bardzo stylowe. Nie musisz więc obawiać się o to, że zakupione przez Ciebie kalosze nie będą pasowały do żadnej z Twoich stylizacji. Dobrym pomysłem jest noszenie ze sobą na zmianę butów, które możesz założyć po wejściu do biura.Jeśli zależy Ci na maksymalnej ochronie przed deszczem i wilgocią, polecamy bardzo wysoki model Alpha Filly. Poza maksymalną ochroną przed przenikaniem wody, jego niezaprzeczalnym atutem jest również piękny, fioletowy kolor. Żółta wersja Hampton II także robi niemałe wrażenie. Z kolei wersja tego modelu w kolorze czarnym to idealne rozwiązanie dla osób preferujących bardziej stonowane i neutralne stylizacje.

Buty Lacrosse – pielęgnacja

Jak odpowiednio zadbać o kalosze? Oto kilka naszych praktycznych wskazówek:• Pamiętaj o regularnym myciu kaloszy. Woda powinna wystarczyć• Nigdy nie susz kaloszy na kaloryferze, w przeciwnym razie mogą pojawić się na nich pęknięcia• Nie przechowuj kaloszy w miejscu silnie nasłonecznionym, jeśli chcesz uniknąć pojawienia się nieestetycznych przebarwień

Buty Lacrosse online w Footway

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które znalazły się na naszej stronie internetowej – świetnie trafiliście! Dlaczego? Po pierwsze – system składania zamówień jest dziecinnie prosty. Po drugie – wysyłki realizowane są w trybie ekspresowym. Po trzecie – nasz asortyment jest naprawdę ogromny! Mamy nadzieję, że udało się nam was przekonać. Życzymy zatem miłych zakupów!

Strona 1 z 1

liczba wyników 26
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK