Przeszło 1 000 000 klientów
Oferujemy ponad 600 marek

Lavoro Buty Online

0 liczba wyników

Lavoro - gwarancja bezpieczeństwa dla Twoich stóp

Każdy kto pracuje na budowie lub w fabryce, doskonale wie, jak ważne jest przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Stosowanie się do przepisów nie zawsze uchroni nas przed wypadkiem. Spadający ciężki przedmiot, śliska podłoga i nieporęczne narzędzia to tylko kilka przykładów zagrożeń, jakie czyhają na nas w wielu miejscach pracy. Jeśli chcesz skutecznie uchronić się przed tego typu niebezpieczeństwami i zaoszczędzić sobie wizyt w szpitalu, koniecznie zaopatrz się w odpowiednie obuwie robocze. Osobom, którym zależy na przyjaznej obsłudze klienta, polecamy nasz sklep Footway oraz ofertę marki Lavoro.

Buty Lavoro - portugalskie rzemiosło i dbałość o przepisy dotyczące bezpieczeństwa

Obuwie wywodzącej się z Portugalii marki Lavoro to marzenie każdego BHP-owca. Półwysep Iberyjski to ojczyzna solidnego rzemiosła, obuwniczych tradycji i doskonałej jakości materiałów. Hiszpanie i Portugalczycy bardzo cenią sobie swoje lokalne produkty i nie akceptują prowizorycznych rozwiązań. Nic więc dziwnego, że marka Lavoro - która łączy w sobie wszystko, co w iberyjskiej branży obuwniczej najlepsze - cieszy się tak ogromną popularnością wśród pracodawców. Używanie butów tej firmy gwarantuje znaczne zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Dzięki solidnemu wykonaniu z wysokiej jakości materiałów możemy mieć pewność, że obuwie Lavoro posłuży nam o wiele dłużej niż tylko podczas próbnego okresu w nowej pracy.

Lavoro - bezpieczeństwo przede wszystkim

O czym pamiętać przy zakupie butów do pracy? Oto kilka naszych wskazówek.Bardzo ważne jest odpowiednie dobranie rozmiaru. Pamiętaj o tym, że kupienie butów zbyt dużych jest co najmniej tak niewygodne jak używanie obuwia, które jest za ciasne.Pracujesz dla firmy? W takim razie za zakup odpowiedniego obuwia powinno odpowiadać kierownictwo. Jeśli nikt nie kwapi się do zaopatrzenia Cię w odpowiednie buty, porozmawiaj z szefostwem. Jeśli rozmowa nie przyniesie skutku, warto rozważyć zmianę pracy.Buty to oczywiście nie wszystko. Zanim przystąpisz do jakiejkolwiek pracy, dokładnie zapoznaj się z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.Jeśli chcesz, aby Twoje obuwie robocze posłużyło Ci co najmniej kilka sezonów, pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji. Najlepiej stosować się do zaleceń producenta.

Buty Lavaro online w Footway

Musisz kupić nowe obuwie dla swoich pracowników i nie znosisz robić zakupów? Głowa do góry, w końcu znalazłeś Footway - sklep, w którym wybieranie butów to czysta przyjemność, a nad wszystkim czuwa nasz przemiły zespół. Pamiętaj o tym, że w razie jakichkolwiek pytań, możesz się z nami kontaktować drogą mailową lub telefonicznie. Chętnie doradzimy Ci w kwestii doboru obuwia i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Nie zapomnij też o wybraniu czegoś dla siebie. Nic nie sprawia takiej przyjemności jak nowa para wysokiej jakości butów.

Strona 1 z 1

liczba wyników 0
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×