Lundhags, Buty

5 liczba wyników

Buty Lundhags – na każdą niepogodę

Szukając odpowiedniego obuwia na jesienną zawieruchę i zimowe mrozy, warto zapoznać się z ofertą marek skandynawskich. Jednym z krajów słynących z ciekawego designu, ogromnej dbałości o jakość, jest właśnie Szwecja. Jeśli należysz do grona miejskich wagabondów, a może lubisz długie wędrówki po lesie, albo po prostu szukasz czegoś, co ochroni cię przed wyjątkowo kapryśną jesienną pogodą, polecamy przejrzeć ofertę marki Lundhags. Buty Lundhags to nie lada gratka dla osób poszukujących obuwia wpisującego się w ramy miejskiego stylu, któremu październikowa wilgoć, listopadowe wichury, grudniowe śnieżyce, styczniowe mrozy i lutowe słoty na pewno nie będą straszne. Butom Lundhags wyjście z mody raczej nie grozi!

Buty Lundhags – dla szwedzkich drwali, miejskich miłośników mody i entuzjastów zimy

Marka Lundhags to bez wątpienia firma z tradycjami. Jej historia sięga początku lat trzydziestych, kiedy to Jonas Lundhag podjął decyzję o założeniu zakładu obuwniczego specjalizującego się w wyjątkowo trwałym obuwiu. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Zakład znajdował się w północnej Szwecji, gdzie zapotrzebowanie na tego typu obuwie było ogromne. Dyscyplina, dbałość o kwestie jakości i ciekawy design zapewniły marce sukces. Dzisiaj buty Lundhags są obecne na ulicach wielu miast w różnych zakątkach świata. To obuwie, które wspaniale zgra się z kraciastą koszulą i dżinsami, jednak to nie jedyna możliwość stylizacji. Buty Lundhags idealnie sprawdzą się także w połączeniu z nieco bardziej formalnymi kreacjami.

Buty Lundhags – pielęgnacja

Jak dbać o obuwie, które prawdopodobnie będziemy nosić parę dobrych lat w najchłodniejsze miesiące w roku? Na sam początek należy pamiętać o impregnacji, która zapewni butom Lundhags odporność na przenikanie wilgoci. Impregnację warto powtarzać od czasu do czasu. Nie zapominajmy także o systematycznym czyszczeniu obuwia przy użyciu środków dostosowanych do materiału, z jakiego zostało ono wykonane. I jeszcze – stanowczo odradzamy suszenie butów na grzejniku lub w pobliżu innego źródła ciepła. Grozi to bowiem pojawieniem się pęknięć, których późniejsze usunięcie będzie praktycznie niemożliwe.

Buty Lundhags online w Footway

Footway do doskonałe miejsce nie tylko dla miłośników butów Lundhags, ale także osób, które nie przepadają za staniem w długich kolejkach i przepychaniem się przez tłumy zniecierpliwionych klientów. Dokonując zakupów w naszym sklepie, możesz siedzieć sobie wygodnie w ulubionym fotelu, popijając herbatę. Pamiętaj także o tym, że w razie ewentualnych wątpliwości możesz zwrócić się do naszego pomocnego działu obsługi klienta, który z pewnością chętnie odpowie na nurtujące cię pytania. Nie wiesz, jakiego środka do pielęgnacji najlepiej używać? A może nie masz pewności, czy dane buty odpowiednio sprawdzą się w połączeniu z marynarką i potrzebujesz porady? Nie ma problemu, dzwoń lub pisz śmiało!

Strona 1 z 1

liczba wyników 5
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK