Buty

9 liczba wyników

Meadows – sakramentalne „tak” w stylowej oprawie

Patrzysz w jego urzekające oczy, za Wami cała rodzina i najlepsi znajomi – czas powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Co może pójść nie tak? Wiele rzeczy – jedno z Was może się rozmyślić, któreś z Was może zacząć się jąkać lub z pozoru dobrze zorganizowany świadek może zapomnieć obrączek (pamiętasz „Cztery wesela i pogrzeb”?). Jest jednak jeszcze jedna rzecz, najgorsza ze wszystkich – możesz mieć na sobie, obcisłe buty, które wprost duszą Twoje stopy. Niewygodne obuwie to coś, co zniszczy atmosferę na nawet najpiękniejszym i najbardziej wystawnym weselu. Dlatego też wybór odpowiedniego obuwia jest dla panny młodej również ważny, co zakup sukni ślubnej.

Meadows – ślubni eksperci

Założona w 1984 roku brytyjska marka Meadows nie ma sobie równych w branży ślubnej. Buty tej marki były używane w wielu produkcjach telewizyjnych, co tylko zwiększyło ich popularność. Oczywiście w asortymencie firmy Meadows dominuje biel. Forma i design butów są uniwersalne i pasują do praktycznie każdej panny młodej, bez względu na wiek, karnację i wybraną suknię ślubną. Idąc do ołtarza w butach marki Meadows poczujesz się jak prawdziwa księżniczka i zapomnisz o całym stresie.

Meadows – na jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu

O czym pamiętać, kupując buty ślubne? Oto kilka kwestii, które warto przemyśleć:- jeśli decydujesz się na buty na wysokim obcasie, upewnij się, czy są wygodne. Warto też poćwiczyć chodzenie w nich w domu. Idąc do ołtarza na pewno będziesz nieco zestresowana, więc chodzenie na obcasach musisz mieć opanowane do perfekcji.- rozmiar buta musi być dobrze dopasowany do Twojej stopy – zbyt obcisłe lub za duże obuwie może znacznie utrudnić Ci drogę do ołtarza- pamiętaj o tym, że to Twój dzień. Nie myśl o oczekiwaniach innych. To ty wychodzisz za mąż, a nie Twoja rodzina- idź własnym tempem. Upadek i wybicie sobie zęba to nic miłego. Oczywiście Twój wybranek nie powinien z tego powodu zmienić zdania, ale warto oszczędzić sobie przykrych doświadczeń.

Meadows online w Footway

Jesteś naprawdę wybredna? To świetnie! Nasz asortyment butów jest naprawdę spory, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zakup butów ślubnych potraktuj jak zabawę. Nie ma sensu stresować się dniem, który powinien być przepełniony radością i szczęściem. Jeśli pojawiły się u Ciebie jakiekolwiek wątpliwości, możesz śmiało do nas pisać lub dzwonić – chętnie posłużymy Ci radą. No, chyba że chodzi o wybór pana młodego – w takich kwestiach najlepiej decydować samemu.

Strona 1 z 1

liczba wyników 9
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK