Nike, Buty

703 liczba wyników

Buty Nike – gigant w świecie sportu i popkultury

Połączenie innowacyjnego designu oraz pionierskich rozwiązań technicznych dla butów i ubrań sportowych to zapewne jeden z powodów sukcesu marki Nike. Dzięki powszechnie znanym modelom AirJordan i AirMax, Nike wywarł ogromny wpływ na świat sportu i kultury. Gwiazdy sportu i muzyki na każdym kontynencie nosiły i noszą buty Nike. Ta marka to po prostu wspólny mianownik takich nazwisk jak: Lebron James, Tupac, Jennifer Lawrence i Zlatan.

Opowieść o butach Nike

Wszystko zaczęło się od Blue Ribbon Sports w 1964 roku. W 1971 roku firma przybrała, pochodzącą od greckiej bogini, nazwę Nike. Po odniesieniu ogromnych sukcesów w dziedzinie produkcji butów do biegania, koszykówki i zrobieniu furory wśród przedstawicieli kultury ulicznej, Nike stał się hybrydą trendsettera i marki sportowej. Znane modele takie jak: Nike Air i Air Jordan wytyczyły ścieżkę marki, a do ich grona dołączyły nowe gwiazdy: Nike LunarGlide, Nike Free i Nike AirZoom. Naszym zdaniem do sukcesu Nike przyczyniła się umiejętność odczytywania oczekiwań klientów bez względu na to, czy chodzi o bąbelki powietrza w podeszwie czy „bose” buty do biegania.

Buty Nike - rewolucyjne technologie i buty w stylu retro

Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model butów Nike, bez względu na to czy ćwiczy codziennie, czy nie trenuje w ogóle. Oferta Nike jest ogromna, znajdziemy w niej buty do używania na co dzień i treningu oraz wiele innych modeli praktycznie na każdą okazję. Na przełomie lat 80. i 90. klasyczne modele takie jak: AirMax i AirForce były najbardziej zaawansowanymi technicznie butami do biegania. W dzisiejszych czasach są obuwiem kultowym, a dzięki modelom w stylu retro są popularne nie tylko wśród miłośników butów sportowych. Z kolei dzięki nowym rozwiązaniom technicznym stosowanym w butach do biegania takim jak LunarLon czy Flygnit, Nike wywołał kolejną rewolucję i na pewno nie jest to ostatni rozdział opowieści o tej marce.

Buty Nike online w Footway

Buty Nike znajdziesz oczywiście w Footway. W naszej ofercie mamy ponad 400 modeli dla kobiet, mężczyzn i dzieci, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Zamów wybrany model butów Nike za pośrednictwem Footway - nie sprawi ci to jakichkolwiek trudności. A co potem? Jeśli myślisz, że czeka cię kilka tygodni wypatrywania listonosza, to jesteś w błędzie - nasze wysyłki są realizowane w iście ekspresowym tempie!

Posts about Nike
D
Daria Gruntowska -
E
Ewa Cieślik -
Show more posts
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
Strona 1 z 12

liczba wyników 703
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK