Buty

236 liczba wyników

Nike Air Max – rewolucyjne buty

Marka Nike zawdzięcza swoją ogromną popularność technologii Nike Air. Zastosowanie powietrznej amortyzacji tylnej części podeszwy było odważnym posunięciem, gdyż nikt nie wiedział, jak klienci zareagują na takie rozwiązanie. Pomysł okazał się jednak strzałem w dziesiątkę i zmienił sposób postrzegania butów sportowych. Obecnie Nike Air Max cechuje wiele różnych designów, kolorów i materiałów. Wspólnym mianownikiem każdego z modeli pozostaje opatentowana technologia Nike Air, zapewniająca piętom niezawodną amortyzację.

Nike Air Max – zaawansowane buty, które zawiesiły poprzeczkę wyjątkowo wysoko

Technologię, na której opierają się Air Maxy, wprowadzono już w 1979 roku. Musiało jednak upłynąć całe dziewięć lat, zanim buty Air Max pojawiły się w sklepach. Na szczęście zagościły w nich już na stałe. Te wygodne i gustowne buty zdobyły międzynarodową popularność. Nosiły je takie gwiazdy jak Tupak Shapur i LeBron James. W Japonii Air Maxy zostały całkowicie wyprzedane, co zaskutkowało powstaniem specyficznej subkultury ludzi okradających właścicieli Air Maxów i sprzedających swoje łupy za niebotyczne ceny. Od czasu pojawienia się Air Maxów na rynku marka Nike stale ulepsza technologię amortyzacji. W jej ofercie możemy na przykład znaleźć obuwie, w którym powietrze umieszczone jest w specjalnej tubie w tylnej części podeszwy.

Nike Air Max – jak o nie dbać?

Z racji tego, że buty Air Max różnią się pod względem kolorystyki, materiału i formy, warto na początek zapoznać się ze składem materiałowym zakupionego obuwia. W ten sposób można dowiedzieć się, jak odpowiednio o nie zadbać. Bardzo często producenci załączają do butów zalecenia dotyczące pielęgnacji. Warto również sprawdzić, do jakich celów przeznaczone są Twoje Air Maxy. Niektóre modele charakteryzują się zaawansowaną technologią i są przystosowane do biegania. Z kolei inne – zwłaszcza warianty w stylu retro – są przeznaczone do codziennego użytku.

Nike Air Max – dla każdego miłośnika sneakersów

W zasadzie każdy znajdzie dla siebie odpowiednie Air Maxy. To buty o wielu kolorach i formach – futurystyczne, modne, retro, sportowe, dziecięce – jest tego naprawdę sporo. Na pewno nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem swojej ulubionej wersji! Po założeniu Nike Air Max, od razu zauważysz różnicę – chodzenie w tych butach przypomina spacerowanie po obłokach. Oczywiście wszystko dzięki technologii Nike Air!

Liittyy hakusanaan "nike air max"
Strona 1 z 4

liczba wyników 236
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×