Buty

6 liczba wyników

Nike LunarGlide 7 – doskonała stabilność i pełna swoboda ruchów

Kolekcja LunarGlide obejmuje modele butów, zapewniających stabilność, amortyzację oraz niesamowitą swobodę ruchów. Model LunarGlide 7 zdecydowanie zrewolucjonizował tę serię. To buty zapobiegające pronacji, polegającej na nadmiernym obciążaniu wewnętrznej części stóp podczas biegania. Seria Lunar to obuwie przyszłości uzupełnione o technoligię Air oraz LunarLon – niezwykle lekką gąbkę, chroniącą przed najmniejszymi uderzeniami. Warto wspomnieć jeszcze o materiale Flyknit, zapewniającym maksymalną cyrkulację powietrza. No i do tego jeszcze gustowny design – łącząc wszystkie te właściwości otrzymamy model Nike LunarGlide 7.

LunarGlide 7 – buty, w których możesz chodzić po Księżycu

Zaczęło się od pomysłu stworzenia butów, w których biegacze mogliby czuć się tak samo lekko, jak astronauci podczas pobytu na Księżycu. Taki początek miała historia butów Nike LunarGlide. W wyniku serii eksperymentów przeprowadzonych na początku XXI wieku, marce Nike udało się stworzyć nowy materiał do podeszw – LunarLon. To niesamowicie lekka gąbka, która doskonale amortyzuje każdy nasz krok i sprawia, że buty delikatnie odbijają się od podłoża. Od czasu wprowadzenia do sprzedaży serii LunarGlide, marce Nike udało się stworzyć model z technologią Flyknit, polegającą na podpieraniu stóp również z górnej strony. Doskonałym tego przykładem są właśnie miękkie i elastyczne buty LunarGlide 7, oferujące technologię Flyknit i składające się z włókien Flywire.

Nike LunarGlide 7 – pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji

Przy odpowiedniej pielęgnacji buty Nike LunarGlide 7 będą służyć Ci przez wiele lat. Na początek sprawdź, z jakiego materiału zostały wykonane oraz zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi pielęgnacji oraz czyszczenia butów. Cienki, ale za to bardzo trwały materiał Flyknit doskonale odprowadza przykre zapachy oraz pot. W razie gdybyś jednak poczuł jakąś nieprzyjemną woń, zawsze możesz wywietrzyć buty na świeżym powietrzu.

LunarGlide 7 – gwarancja udanej przebieżki

Nike LunarGlide 7 to niezwykle lekkie buty do biegania, zapewniające doskonałe podparcie oraz świetnie dopasowujące się do stóp i chroniące je przed ewentualnymi uderzeniami. Wszystko po to, abyś mógł czerpać maksymalną radość z biegania. Flyknit oraz Flymesh doskonale wspierają boczną i górną część stóp. To także miękkie i elastyczne materiały zapewniające świetną wentylację. Prezentowany model to chyba spełnienie wszystkich marzeń biegacza.

Strona 1 z 1

liczba wyników 6
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×