Buty

26 liczba wyników

Nike Pegasus – buty, które spełnią Twoje oczekiwania

Buty, których nazwa nawiązuje do skrzydlatego konia rodem z greckiej mitologii, zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko. Zawsze szukamy obuwia do biegania, w którym będziemy mieli wrażenie stąpania po obłokach, ale w przypadku tego modelu oczekiwania są jeszcze większe. Na szczęście Nike Air Pegasus na pewno nas nie zawiedzie – w końcu to obuwie, które z powodzeniem utrzymuje się na rynku od ponad trzydziestu lat.

Nike Pegasus – buty do biegania na każdą kieszeń

Zamysłem, jaki towarzyszył twórcom wypuszczonych na rynek w 1983 roku butów Nike Air Pegasus, było stworzenie praktycznego obuwia o wysokiej jakości i przystępnej cenie. Pomysł okazał się wyjątkowo udany, a od tamtego czasu do sprzedaży trafiło wiele wersji butów Nike Air Pegasus. Najlepszym dowodem sukcesu tego modelu jest fakt, że Nike Air Pegasus utrzymuje się na rynku od ponad trzydziestu lat.

Nike Pegasus – zalecenia dotyczące pielęgnacji

Pamiętaj o tym, aby po każdym treningu odczekać, aż Twoje Pegasusy porządnie przeschną. W ten sposób unikniesz przykrych zapachów i zachowasz świeżość butów. W zależności od stopnia zabrudzenia możesz wyczyścić obuwie szczoteczką do zębów lub miękką szczotką do butów, a nawet użyć szmatki zwilżonej wodą z domieszką środka czyszczącego. Nigdy nie pierz butów Nike Air Pegasus w pralce, ponieważ może to doprowadzić do ich uszkodzenia.

Nike Pegasus – buty dla każdego biegacza

Nike Air Pegasus to buty zapewniające biegaczom odpowiednie podparcie i dopasowanie oraz pozwalające utrzymać eksplozywność. Prezentowany model doskonale sprawdzi się zarówno na długich, jak i na krótkich dystansach. Dzięki zastosowanemu materiałowi oraz opatentowanej przez Nike technologii Air z poduszką powietrzną w podeszwie, system amortyzacji jest bardzo lekki. Ponadto materiał, z którego wykonane są buty idealnie dopasowuje się do stóp, zapewniając jednocześnie doskonałą przyczepność. Miękka siatka mesh gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza podczas biegania, zapobiega twardnieniu butów i przegrzewaniu stóp podczas intensywnego treningu. Wszystko po to, abyś mógł czerpać maksymalną przyjemność z biegania!

Liittyy hakusanaan "nike pegasus"
Strona 1 z 1

liczba wyników 26
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×