Buty

44 liczba wyników

Nike Roshe – modne buty stworzone dla Ciebie

Nie ma chyba bardziej modnych butów niż białe Nike Roshe, które stanowią idealne dopełnienie letnich strojów, jasnych dżinsów i rozjaśnionych promieniami słońca włosów. Nike Roshe zyskują coraz większą popularność na całym świecie, a wszystko dzięki oddychającej wierzchniej części i nieprawdopodobnej lekkości, dzięki której butów praktycznie nie czuć na nogach. Prosty, a jednocześnie starannie przemyślany design butów Nike Roshe sprawdza się w każdej sytuacji. Dzięki temu możesz bez trudu połączyć obuwie z różnymi ubraniami i stylami.

Nike Roshe – proste i zbalansowane niczym zen

Dylan Raasch to projektant, któremu przydzielono zadanie stworzenia nowych butów Nike. Wymagania były dość wysokie – nowe sneakersy miały być stylowe, ale jednocześnie nie mogły być za drogie. Raasch ceni sobie w życiu prostotę i harmonię. Za inspirację posłużyła mu medytacja zen – najlepszym rozwiązaniem wydawało mu się stworzenie prostych i minimalistycznych butów łączących różne style. Tak właśnie powstał model Nike Roshe Run, którego nazwę zmieniono później na Roshe One. W stylistyce tych butów wyraźnie widać zamysł Raascha. Medytacja zen polega na wyeliminowaniu zbędnych elementów – tak właśnie stało się w przypadku tego modelu butów. Efektem pracy projektanta są stylowe sneakersy dostępne w przystępnej cenie.

Nike Roshe – wskazówki dotyczące pielęgnacji

Od czasu pojawienia się modelu Nike Roshe na rynku w 2013 roku, stworzono wiele różnych wersji tych butów. Dostępne są więc modele białe, czarne, kolorowe oraz wykonane z różnych materiałów. Ostatnią nowością jest model z tworzywa Flyknit – innowacyjnego materiału marki Nike, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz okala stopy, jak najwygodniejsza na świecie skarpetka. Zanim przystąpisz do pielęgnacji butów sprawdź, z jakiego materiału zostały wykonane. Przy regularnym czyszczeniu buty powinny służyć Ci przez wiele sezonów! Pamiętaj tylko o tym, aby nie prać ich w pralce, ponieważ może mieć to na negatywny wpływ na obuwie.

Nike Roshe – modne bez względu na kolor!

Dzięki prostemu designowi oraz połączeniu przyjemnych w dotyku i miękkich materiałów części wierzchniej z podeszwą, prezentowane buty sprawdzą się wraz z dowolną stylizacją. Nike Roshe możesz nosić ze skarpetami lub zakładać buty na bose stopy. Możesz mieć pewność, że prezentowane buty będą stanowić świetne uzupełnienie codziennego outfitu lub imprezowej stylizacji. Bez względu na to, przy jakich okazjach będziesz je nosić poczujesz, że masz na sobie modne i stylowe obuwie.

Liittyy hakusanaan "nike roshe"
Strona 1 z 1

liczba wyników 44
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×