Buty

26 liczba wyników

Nike Roshe One – buty zainspirowane ogrodem zen

Cały świat zachwyca się prostym i minimalistycznym designem butów Nike Roshe One. Prezentowany model to kwintesencja spokoju i prostoty. Żłobiona podeszwa przypomina kamienie w ogrodzie zen, a wkładka żwirową ścieżkę w tej buddystycznej oazie. Buty symbolizują również doskonałe połączenie zabawy i powagi. Najwyraźniej ich design jest udany, ponieważ model Nike Roshe One jest jednym z największych międzynarodowych bestsellerów marki Nike.

Nike Roshe One – proste i uniwersalne

Dla Dylana Raasha, twórcy butów Nike Roshe One, inspirację stanowiła medytacja i nurt zen. Zamysłem projektanta było stworzenie butów, które charakteryzują się prostą, minimalistyczną estetyką, ale jednocześnie mogą zapewnić użytkownikowi taką samą wygodę, jak inne modele marki Nike. Poza tym buty miały być dostępne w przystępnej cenie oraz trafiać w gusta szerokiego grona konsumentów. Dylan Raash spisał się na szóstkę – w 2013 roku na na rynku pojawił się młodszy brat pozostałych modeli marki Nike – Roshe One, który bardzo szybko okazał się ogromnym sukcesem. Roshe One występuje w różnych kombinacjach kolorystycznych i materiałowych, więc na pewno znajdziesz odpowiednią wersję dla siebie.

Nike Roshe One - pielęgnacja

Obecnie na rynku dostępny jest również model Nike Roshe One posiadający część wierzchnią, wykonaną z materiału Flyknit, który doskonale dopasowuje się do kształtu stóp. W takich butach nie musisz obawiać się o obtarcia palców lub kostek. Pamiętaj o czyszczeniu butów natychmiast po pojawieniu się jakichkolwiek zabrudzeń. W tym celu możesz użyć miękkiej szczotki do butów lub szmatki zwilżonej wodą z domieszką środka do czyszczenia.

Nike Roshe One – buty, które zawsze się sprawdzają

Poszczególne modele Nike Roshe One różnią się między sobą pod względem kolorystyki i zastosowanych materiałów. W Footway znajdziesz całą masę różnych wariantów – od prostych czarnych Roshe One po bardziej zaawansowany model wykonany z materiału Flyknit i dostępny w przeróżnych, odważnych kolorach! Dzięki swojej prostocie i minimalizmowi, Roshe One to idealne buty do eksperymentowania z kolorami. To obuwie, które doskonale prezentuje się w połączeniu z dżinsami i sukienką. Nike Roshe One to wyjątkowo lekkie, oddychające buty, które sprawdzą się w każdej sytuacji – zaarówno podczas spaceru, jak i na mieście.

Liittyy hakusanaan "nike roshe one"
Strona 1 z 1

liczba wyników 26
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×