Tessa & Mimmi Clogs Obcasy

0 liczba wyników

Buty Tessa & Mimmi Clogs - drewniaki znowu w modzie!

Z czym kojarzą Ci się drewniaki? Z butami, które wielu z nas nosiło w dzieciństwie? Z beztroskimi czasami szkoły podstawowej, zabawami w podchody i długimi letnimi popołudniami spędzanymi na podwórku? A może z krnąbrnym Emilem ze Smålandii? Cóż, Szwecja to niekwestionowana ojczyzna drewniaków i to właśnie dzięki kreatywności naszych północnych zamorskich sąsiadów ten niezwykle praktyczny rodzaj butów przeżywa obecnie renesans. To obuwie, kojarzone dawniej z wakacjami na wsi, coraz częściej pojawia się na salonach i stanowi inspirację dla wielu projektantów mody. W naszym sklepie nie mogło oczywiście zabraknąć drewniaków. Na szczególną uwagę zasługują modele szwedzkiej marki Tessa & Mimmi Clogs, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów.

Buty Tessa & Mimmi Clogs - kwintesencja szwedzkiego stylu życia

Szwedzi to bardzo praktyczny naród, który ceni sobie kontakt z naturą. Właśnie takie wartości przyświecały Tessie i Mimmi - dwóm siostrom, które założyły markę specjalizującą się w coraz popularniejszych drewniakach. O atutach tego rodzaju obuwia można byłoby napisać naprawdę długi elaborat. To doskonałe buty na lato - pozwalają naszym stopom oddychać, redukując tym samym ilość wydzielanego przez nas potu, a jednocześnie są bardzo wygodne. To także buty, w których każdy z nas może poczuć się swobodnie i cieszyć z gorących letnich dni.

Buty Tessa & Mimmi Clogs - letnia swoboda

Opatrzone kwiecistymi wzorami buty Tessa & Mimmi Clogs to idealne uzupełnienie letnich sukienek. Dobrym pomysłem jest założenie do nich czegoś o luźnym kroju i o podobnych roślinnych motywach. Jeśli w Twojej pracy nie ma rygorystycznego dress code’u, drewniaki doskonale sprawdzą się podczas dnia spędzonego w biurze. To buty, w których poczujesz się stylowo i swobodnie. Poza tym każda para stóp zasługuje czasami na odpoczynek od wysokich szpilek. Kwestia, o której nigdy nie wolno nam zapominać to odpowiednia pielęgnacja. Na sam początek zapoznaj się z zaleceniami producenta. Stosując regularną pielęgnację, możesz mieć pewność, że zakupione przez Ciebie obuwie, stanie się Twoim wieloletnim towarzyszem.

Buty Tessa & Mimmi Clogs online w Footway

Jak często zdarza Ci się stać w długich kolejkach lub wracać ze sklepu z pustymi rękoma? Jeśli chcesz uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji, warto zdecydować się na zakupy w Footway. Wygodnie rozsiądź się przed komputerem i wybierz buty, które najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, którego pracownicy udzielą Ci porad w kwestiach związanych z pielęgnacją, modą i nie tylko. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne, więc chętnie poznamy Twoją opinię na temat jakości naszych usług. W ten sposób będziemy mogli się rozwijać i ulepszać nasz sklep właśnie dla Ciebie!

Strona 1 z 1

liczba wyników 0
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.OK