Onitsuka Tiger Buty Online

0 liczba wyników

Buty Onitsuka Tiger - kolorowe sneakersy

Jak urozmaicić swoją garderobę? Oczywiście możemy wybrać się na szalone zakupy do pobliskiego sklepu i zaopatrzyć się w stos nowych ubrań, ale nie każdy z nas dysponuje odpowiednimi środkami finansowymi. Do wzbogacenia naszego stylu naprawdę nie trzeba zbyt wiele. Czasami wystarczy nowa apaszka, T-shirt albo… kolorowe buty. Jeśli szukasz obuwia, które rozweseli i ożywi Twoją szarą garderobę, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Footway to sklep, w którym poza wieloma odcieniami szarości, beżu i brązu znajdziesz szeroką gamę intensywnych kolorów. W naszym sklepie nie ma miejsca na nudę. Zwolennicy sneakersów na pewno nie będą zawiedzeni - tego typu obuwia jest u nas w bród. Jedną z marek, która słynie z kolorowych butów w sportowym stylu jest firma Onitsuka Tiger. Zapoznajcie się z jej ofertą, a na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Buty Onitsuka Tiger - radość i pewność siebie

Powojenna Japonia nie była zbyt łatwym miejscem do życia. Ogromne zniszczenia doprowadziły do poważnego kryzysu, a wielu ludzi ogarniała depresja po przegranych walkach. Kichachiro Onitsuka postanowił zmienić otaczającą go szarą rzeczywistość. W 1949 roku podjął decyzję o otwarciu sklepu z kolorowym obuwiem w stylu sportowym, które pomogłoby Japończykom w wyjściu z dołka i ułatwiło nieco bardziej pozytywe spojrzenie na świat. Decyzja okazała się być strzałem w dziesiątkę. Marka bardzo szybko zyskała popularność, a z natury nieufni Japończycy zaczęli coraz częściej odwiedzać sklep Kichachiro. Nic w tym dziwnego - obuwie marki Onitsuka Tiger cechuje się bardzo wysoką jakością. Buty Onitsuka Tiger to produkt, który przy odpowiedniej pielęgnacji posłuży Ci wiele lat i zapewni komfort podczas chodzenia. Po założeniu tych butów, po prostu chce się żyć.

Buty Onitsuka Tiger - magia kolorów

Model Golden Spark to idealna propozycja dla osób, które szukają czegoś na codzienne spacery. Jeśli w Twoim miejscu pracy nie ma konkretnego dress code’u, buty te z powodzeniem założysz również do biura. Jeśli chcesz, aby noszone przez Ciebie obuwie wyszło na pierwszy plan, załóż ubrania w neutralnych kolorach. W ten sposób skupisz uwagę innych na bogactwie kolorów swoich butów. Jeśli chcesz, aby wybrane przez Ciebie obuwie zachowało swój pierwotny koloryt na jak najdłużej, nie wolno Ci zapominać o odpowiedniej pielęgnacji. Na sam początek zapoznaj się z zaleceniami producenta i zaopatrz się w odpowiednie środki do pielęgnacji.

Buty Onitsuka Tiger online w Footway

Czy podczas zakupów czujesz się czasami zagubiony? Dzięki naszej przejrzystej stronie na pewno nie będziesz miał takich problemów. W razie gdybyś miał jednak jakiekolwiek pytania, możesz śmiało skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Na pewno pomożemy!

Strona 1 z 1

liczba wyników 0
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×