Pax Buty Online

266 liczba wyników

Buty Pax – idealni towarzysze dziecięcych zabaw

Skandynawska firma Pax funkcjonuje na rynku dziecięcym od około 80 lat, a produkowane przez nią obuwie stopniowo opanowuje cały świat. Pamiętaj o tym, że poza ładnym placem zabaw i zestawem zabawek, dziecku należy zapewnić także odpowiednie obuwie, aby mogło bawić się godzinami, nie przejmując się obdartymi lub przepoconymi stopami. Jeśli szukasz odpowiedniej marki, polecamy właśnie Pax.

Buty Pax – na każdą pogodę i na każdą stopę

Skakanie po kałużach, robienie aniołków w śniegu, bieganie po plaży – to tylko kilka przykładów dziecięcych szaleństw. Nie odbierajmy naszym latoroślom przyjemności dzieciństwa. Kupmy im odpowiednie obuwie i pozwólmy wyszaleć się na śniegu, w morzu, lesie lub innym miejscu, które podpowie im wyobraźnia i fantazja. Marka Pax to jednak nie tylko buty na najmniejsze, dziecięce stopy. Firma stale poszerza swoją działalność i produkuje również obuwie dla dorosłych. Przykładami serii butów dla osób, które osiemnaste urodziny mają już dawno za sobą są: Sköna Marie, Tellus lub Marstrand.

Buty Pax – pozwól dzieciom na stylowe szaleństwo

Każdy powinien rozwijać swój indywidualny styl. Dzięki takiemu podejściu nie ulegamy trendom narzucanym przez wielkie, modowe korporacje. Pozwól więc dziecku na odrobinę fantazji. Oczywiście warto dopasować model buta do panującej aury, ale w kwestii kolorów daj dziecku wolną rękę – w końcu to też niezła zabawa!

Buty Pax – dziecięce stopy rosną jak na drożdżach

Kupując buty dla dziecka musisz wziąć pod uwagę kilka czynników, o których w ogóle nie myślisz wybierając obuwie dla siebie. Po pierwsze – dziecięce stopy rosną bardzo szybko. W przypadku dzieci w wieku do dwóch lat, stopy rosną nawet 20 mm rocznie. U nieco starszych maluchów, stopy zwiększają się o około 10 mm na rok. Kupując nowe buty trzeba więc zostawić trochę luzu, najlepiej około półtora centymetra. Dzięki temu nie będziesz musiał/a kupować nowego obuwia po zaledwie dwóch miesiącach użytkowania.

Buty Pax online w Footway

Jeśli szukasz odpowiednich butów dziecięcych, a nie przepadasz za robieniem zakupów przez internet, to dobrze trafiłeś/aś. Po kontakcie z Footway na pewno zmienisz zdanie. Dlaczego? Oferta jest bardzo różnorodna, a system składania zamówień przejrzysty i przyjazny dla użytkowników. Poza tym wysyłki są przez nas realizowane w trybie ekspresowym.

Minny Pink
RABAT
Salt Red
RABAT
Inso Blue
NIEWIELE ZOSTAŁO
Edda Black
RABAT
Inso Purple
NIEWIELE ZOSTAŁO
Dunk Pink
RABAT
Pika Black
RABAT
Palsa Multi
NIEWIELE ZOSTAŁO
Marvel Lilac
NIEWIELE ZOSTAŁO
Puma Pink
RABAT
Crestone Black
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
Score Black
NIEWIELE ZOSTAŁO
Tiger Red
RABAT
NIEWIELE ZOSTAŁO
Nano Red 20
NIEWIELE ZOSTAŁO
Strona 1 z 5

liczba wyników 266
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK