Paraboot Płaskie Buty

0 liczba wyników

Buty Paraboot - klasyka na najwyższym poziomie

Wybierasz się na randkę z koleżanką z pracy, w której już od kilku miesięcy skrycie się podkochujesz? Czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna i chcesz wywrzeć na rekruterach jak najlepsze wrażenie? A może wybierasz się na wystawną kolację z bardzo ważnym kontrahentem, od którego zależy Twoje być albo nie być w firmie? W takiej sytuacji wypadałoby odpowiednio się ubrać. Wbrew pozorom nie jest to zbyt trudne. Wystarczy ciemna marynarka i jasna koszula. Z dobraniem odpowiedniego obuwia również nie powinieneś mieć szczególnych trudności. Nasza oferta jest na tyle obszerna, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Asortyment naszego sklepu obejmuje wiele marek stawiających na jakość i klasykę. Jedna z nich to słynna firma Paraboot, która na międzynarodowej arenie obuwniczej cieszy się ogromnym poważaniem.

Paraboot - marka z tradycjami

Historia francuskiej marki Paraboot sięga początków XX wieku. Już od początku swojego istnienia firma cieszyła się sporą popularnością. Co jest więc źródłem sukcesu marki Paraboot? Przede wszystkim ogromna dbałość o jakość. Buty Paraboot są wynikiem pracy utalentowanych rzemieślników, którzy wykorzystują tylko materiały, które przeszły bardzo rygorystyczną selekcję. W firmie Paraboot nie ma miejsca na fuszerkę. Buty, które wyszły spod igły tej marki to wyroby, które będą służyć swoim właścicielom latami - oczywiście pod warunkiem, że Ci będą pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, która wbrew pozorom nie wymaga zbyt wiele wysiłku.

Buty Paraboot - duma Francji

Buty marki Paraboot to małe dzieła sztuki. Jeśli cenisz sobie ponadczasową klasykę, z pewnością nie przejdziesz obojętnie obok modelu Oscar. Te połyskliwe buty w kolorze ciemnej wiśni to doskonałe uzupełnienie różnego rodzaju garniturów i formalnych kreacji. Tego typu obuwie sprawdzi się także w połączeniu z ulubionymi dżinsami i casualową koszulą.

Nawet obuwie o najwyższej jakości wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Oto kilka naszych wskazówek odnośnie tego, jak najlepiej zadbać o buty marki Paraboot.Obuwie skórzane i zamszowe należy zaimpregnować jeszcze przed pierwszym użyciem.Ewentualne zabrudzenie najlepiej usuwać zwilżoną szmatką (w przypadku butów skórzanych) lub szczotką (w przypadku obuwia zamszowego).Właściciele obuwia skórzanego powinni zaopatrzyć się w pastę do butów, która zwiększy jego trwałość. Pastę do butów nakładamy po uprzednim usunięciu ewentualnych zabrudzeń.Zamsz nie najlepiej znosi nadmierną ilość wilgoci, więc lepiej nie zakładać butów wykonanych z tego materiału, kiedy za oknem panuje deszczowa aura.

Buty Paraboot online w Footway

Gotowy na zakupy? Jesteśmy przekonani o tym, że przeglądając naszą pokaźną ofertę znajdziesz coś dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do nas lub wyślij nam maila. Na pewno pomożemy!

Strona 1 z 1

liczba wyników 0
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.OK