Playboy Buty Online

59 liczba wyników

Oryginalna historia Playboya

Angielski projekt buta od roku 1936

Orygialna marka Playboy pochodzi z 1936 roku, kiedy to angielski szewc Hutton w Northamptonw Anglii, miejscu znanym z najlepszych szewców na świecie, wyprodukował pierwsze buty.Ponad 80 lat później buty nadal są produkowane w oparciu o starą, sprawdzoną konstrukcję z ponad 200 ręcznymi elementami, które wymagają wysokiej klasy umiejętności obuwniczych. Jest to jedenz najbardziej skomplikowanych butów, szczególnie jeśli chodzi o umiesczenie charakterystycznej lamówki i laminowanemu paskowi.Także te same materiały najwyższej jakości, takie, jak 100-procentowy naturalny kauczuk plantacyjny na podeszwę i tylko najlepiej polerowany zamsz i skóra cielęca na górze, są używane również dzisiaj.

Kultowe buty noszone przez legendy

Początkowo Original Playboys osiągnął status ikony, co w dużej mierze przypisuje się gwiazdom hollywoodzkim, które uwielbiały te buty. Zwłaszcza jeden z najgorętszych aktorów na świecie, Steve McQueen, nazywanym The King of Cool, który nosił oryginalne Chukki w latach pięćdziesiątychi siedemdziesiątych zarówno na ekranie jak i poza nim.Także aktorzy, tacy, jak Anthony Perkins, Jason Robards i wielka legenda jazzu Miles Davis należą do tych, którzy nosili stylowe chukki w latach 50. i 60. ubiegłego wieku, kiedy Playboys i całe Ivy League miały swoje najlepsze lata.

Ponad 80-letnie dziedzictwo

Słynna era Hollywood była definitywną częścią dziedzictwa Original Playboy, jednak w centrum zawsze będzie istniała opowieść o unikalnym, opatentowanym i mistrzowskim wykonaniu samego projektu. Został on utrzymany przy życiu, także po tym, gdy angielski producent zaprzestał działalności w latach siedemdziesiątych i marka została przeniesiona w inne ręce.Istotnie, odwołanie do butów jest nadal jasne, klasyczne i ponadczasowe. Dotyczy to wersji Original Playboy dla mężczyzn i kobiet, a także kolekcji Original City na podeszwie sleeker crepe. Oryginalna marka Playboy jest uosobieniem klasyki, która nigdy się nie nudzi.

4922 Cognac
FEW LEFT
Rumi Black
FEW LEFT
Niage Cognac
FEW LEFT
4922 Congac
FEW LEFT
Platinus Black
FEW LEFT
58352 Navy Suede
FEW LEFT
Amarillo White
FEW LEFT
FEW LEFT
FEW LEFT
24726 44-06
FEW LEFT
24729 01-06
FEW LEFT
7408 Congac
FEW LEFT
FEW LEFT
FEW LEFT
4617.08.06. Navy
FEW LEFT
Eric 21-08
FEW LEFT
Strona 1 z 1

liczba wyników 59
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK