Reebok, Buty

350 liczba wyników

Buty Reebok - od biegania, aerobiku aż po CrossFit

Reebok to marka sportowa będąca pionierem w kwestii nowych dyscyplin sportu i metod treningowych, która ma ogromny wpływ na nasze podejście do treningu, rekreacji i obuwia. Doskonałym przykładem jest Reebok Freestyle, jeden z najbardziej znanych na świecie modeli butów, który powstał w latach 80. XX wieku, a więc w czasach szaleństwa na punkcie aerobiku. Dzięki swojemu klasycznemu designowi i idealnemu dopasowaniu, Reebok Freestyle do dzisiaj cieszy się popularnością. Nazwa Reebok pochodzi od południowoafrykańskiego słowa „Rhebok” oznaczającego antylopę. Określenie to idealnie pasuje do marki, która już od początku stawiała na bieganie i stale rozwija nowe formy treningu.

Buty Reebok - marka sportowa, która stale się rozwija

Historia marki Reebok sięga początków XX wieku. Już wtedy jej buty były popularne, zwłaszcza wśród entuzjastów biegania. Podczas Olimpiady w 1924 roku wszyscy brytyjscy biegacze nosili buty Reebok. Od tamtego czasu Reebok stale poszerzał swoją ofertę wprowadzając buty, w których można uprawiać tenis, hokej czy bieganie. Historię Reeboka charakteryzuje odwaga w stawianiu na nowe dyscypliny sportu i metody treningu, czego doskonałym przykładem było szaleństwo na punkcie aerobiku w latach 80. W świecie aerobiku, gdzie skakanie stanowi ważną część treningu, buty Reebok o świetnej amortyzacji zrobiły furorę. Reebok był również ważnym sponsorem takich dyscyplin sportu jak: tenis, hokej czy koszykówka (świetnym przykładem jest słynna liga NBA). Choć w 2005 roku markę wykupił Adidas, nie zaprzestano inwestowania w nowe, rewolucyjne metody treningu, czego współczesnym przykładem jest CrossFit. Obecnie Reebok jest synonimem modnych i praktycznych ubrań oraz butów treningowych.

Buty Reebok – pionier i lider w odkrywaniu nowych form treningu

Reebok zawsze umiał dostosowywać się do entuzjastów sportu, zwłaszcza w kwestii nowych form treningu. W latach 80. takim sportowym odkryciem był aerobik i Reebok Freestyle szybko go zdominował. Obecnie ubrania i buty marki Reebok do uprawiania CrossFitu opanowały siłownie, ponieważ zapewniają niesamowity komfort trenowania i rozwijają ubogi wcześniej rynek. Reebok to również synonim oryginalnego i gustownego stylu, który spodoba się wszystkim tym, którzy lubią się nieco wyróżniać.

Buty Reebok online w Footway

W Footway znajdziesz masę ładnych i praktycznych butów Reebok przeznaczonych zarówno do chodzenia, jak i uprawiania sportu. Wśród ponad 200 oferowanych przez nas modeli znajdują się buty zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wysyłki są realizowane błyskawicznie, a system składania zamówień nie sprawi trudności nawet największym komputerowym laikom!

Posts about Reebok
M
Magdalena Jarczyk -
K
Katarzyna Grzywaczewska -
Show more posts
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
Strona 1 z 6

liczba wyników 350
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK