Buty

19 liczba wyników

Refined by Bobbie Burns – marka dla wymagających klientów o wysublimowanych gustach

Czy jesteś mężczyzną, który przywiązuje do ubioru i wyglądu szczególną wagę? Nie uznajesz kompromisów w kwestii jakości i atrakcyjnego designu? Trudno znaleźć Ci producenta obuwia, który spełniłby Twoje wysokie wymagania? Proponujemy Ci zapoznanie się z asortymentem butów skandynawskiej marki Refined by Bobbie Burns. Wśród jej propozycji znajdziesz eleganckie i stylowe męskie obuwie, które znakomicie nadaje się do założenia do pracy, ale także w wolnym czasie podczas zakupów, spacerów czy spotkań ze znajomymi. Podkreśl swój styl, łącząc buty nie tylko z ulubionymi ubraniami, ale także innymi gustownymi dodatkami.

Refined by Bobbie Burns – nowoczesna marka ze szwedzkiego Goeteborga

Refined by Bobbie Burns to marka założona w 2001 roku w szwedzkim mieście Goeteborg przez Henrika Standertha i Patricka Lacsko, którym udało się namówić do współpracy wielu zdolnych projektantów. Stylistyka wielu modeli butów marki Refined by Bobbie Burns nawiązuje do designu uwielbianego przez miłośników muzyki punk i rock and roll. Jednak nie tylko młode duchem i ciałem osoby znajdą w ofercie Refined by Bobbie Burns odpowiednie dla siebie obuwie. Nawet jeśli koncerty muzyczne oglądasz tylko czasami w telewizji czy internecie, bez przeszkód dopasujesz przynajmniej jeden z modeli butów do swoich ulubionych ubrań.

Refined by Bobbie Burns – w jaki sposób dbać o tak eleganckie skórzane obuwie?

Refined by Bobbie Burns to marka posiadająca w swojej ofercie wyjątkowo eleganckie, skórzane buty, które możesz założyć do najdroższego garnituru, marynarki czy smokingu. Materiał, z którego zostały wykonane wymaga regularnej pielęgnacji. Pamiętaj o natłuszczaniu skóry specjalnymi preparatami. Dodatkowo bezpośrednio po zakupie skórzanego obuwia, powinno się je zaimpregnować, aby zapewnić butom większą odporność i trwałość. Nigdy nie wolno dopuszczać do przemoczenia skórzanych butów, a w przypadku ich suszenia, należy unikać umieszczania ich w pobliżu grzejników czy kaloryferów.

Buty Refined by Bobbie Burns online w Footway

Jak często zdarza Ci się zirytować, gdy po kilku godzinach spędzonych na zakupach, nie udało Ci się znaleźć butów, których szukałeś? Korzystając z internetowego sklepu Footway, w łatwy sposób unikniesz frustracji związanych z wyszukiwaniem obuwia. Wystarczy, że wybierzesz rozmiar, rodzaj obuwia oraz ulubioną markę, na przykład Refined by Bobbie Burns, a po chwili otrzymasz fotografie przedstawiające obuwie, spełniające Twoje kryteria. Po kliknięciu w wybrany model będziesz mógł zapoznać się z jego dokładnym opisem. Jeśli pomimo tego będziesz chciał dowiedzieć się czegoś więcej, możesz skorzystać z pomocy konsultantów. W sklepie Footway znajdziesz także stronę z odpowiedziami na najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania.

Strona 1 z 1

liczba wyników 19
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK