Reima, Buty

1 liczba wyników

Reima – skandynawskie obuwie nawet dla największych urwisów

Czy Twoje dziecko uwielbia psocić i podczas zabaw na świeżym powietrzu często zdarza mu się pobrudzić ubranie i buty? Nie możesz się o to gniewać na swoją latorośl, wszak dzieciństwo jest specyficznym okresem w życiu i rządzi się swoimi prawami. Zamiast popadać w złość i frustrację, kup swojemu maluchowi wytrzymałe i modne obuwie dziecięce skandynawskiej marki Reima. Kto jak kto, ale mieszkańcy Północy doskonale wiedzą, na jak duże wyzwania narażone są buty dla dzieci. Ponadto wiele lat doświadczeń pozwoliło marce Reima opracować obuwie, które sprawdzi się nawet podczas najbardziej szalonych zabaw na śniegu, w kałuży czy nawet w błocie.

Reima – fińska marka o bardzo ciekawej historii

Historia wywodzącej się z Finlandii marki Reima rozpoczyna się w trudnym okresie II Wojny Światowej. Wówczas pojawiła się potrzeba uszycia ogromnej ilości ubrań na użytek wojska. W czasie działań wojennych ze względów bezpieczeństwa przeniesiono fabrykę Reima ze stolicy kraju do miejscowości Kankaanpää. W latach 50. XX wieku, gdy zagrożenie wojną zostało zażegnane, firma poszerzyła swoją ofertę o produkcję odzieży przeznaczonej dla dorosłych oraz dla dzieci. Z kolei na początku XXI wieku Reima postanowiła całkowicie skupić na wytwarzaniu ubrań oraz butów dla najmłodszych. Ponad 70 lat doświadczenia zaowocowało opracowaniem modeli obuwia znakomitych zarówno pod względem jakości, jak i stylistyki.

Reima – w jaki sposób wybrać odpowiednie obuwie dla dziecka?

Dzieci są dość specyficzną grupą klientów firm obuwniczych. Najmłodsi wybierają buty wspólnie ze swoimi rodzicami, a czasami nawet nie uczestniczą w zakupach obuwia, które potem noszą. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko poczuło się ważne i docenione, pozwól mu zdecydować o kolorze i modelu butów, które zamawiasz. W przeciwnym razie ryzykujesz tym, że nie uda Ci się trafić w gusta swojej latorośli. Oferta marki Reima jest na tyle rozbudowana, że nawet najbardziej wybredny urwis znajdzie buty, które staną się jego ulubionymi. Pamiętaj tylko, żeby wybrać rozmiar nieco większy niż stopa Twojego dziecka. W przeciwnym razie obuwie może okazać się za ciasne już po upływie kilku miesięcy.

Buty Reima online w Footway

Wspólne kupowanie butów z dzieckiem przez internet może być wspaniałą zabawą nie tylko dla Ciebie, ale przede wszystkim dla Twojej ukochanej latorośli. Takie zakupy to także doskonała okazja, aby przekazać dziecku ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa podczas zabaw na łonie natury. Znajdź chwilę czasu, przygotuj kubek gorącej czekolady i przejrzyj ofertę znakomitej marki Reima. Jeśli tylko zdecydujesz się zamówić chociaż jedną parę butów w Footway, obiecujemy Ci dostarczyć ją pod drzwi Twojego domu tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie czekaj ani chwili dłużej i baw się dobrze, robiąc zakupy w naszym sklepie.

OSTATNIE PARY
Strona 1 z 1

liczba wyników 1
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK