Replay Kids, Buty

1 liczba wyników

Replay Kids – moda nie jest tylko dla dorosłych

Dorośli potrafią poświęcić wyjątkowo wiele czasu na wybór odpowiedniego obuwia. Dlaczego dzieci nie mogą mieć prawa do posiadania własnego gustu i tworzenia indywidualnego stylu? Pozwalając naszym latoroślom na odrobinę stylowej samodzielności pobudzamy ich kreatywność i zwiększamy ich ciekawość świata. Jeśli Twoje pociechy to typowe mieszczuchy, które preferują urbanistyczny styl, to marka Replay Kids z pewnością przypadnie im do gustu. W butach tej włoskiej firmy będą mogły poczuć się nieco bardziej dorośle. Dzięki starannemu wykonaniu obuwie Replay Kids nie ogranicza swobody ruchów dziecka, więc Twoja latorośl będzie mogła bez obaw rzucić się w wir zabawy z rówieśnikami.

Replay Kids – z myślą o dzieciach

Historia marki Replay sięga lat osiemdziesiątych. Firma została założona w 1980 roku w miejscowości Asolo we Włoszech. Marka Replay była początkowo znana z ubrań wykonywanych z dżinsu, jednak po kilku latach obuwie dziecięce zaczęło stanowić coraz większą część działalności firmy. W 2005 roku firmę Replay Kids okrzyknięto najlepszą europejską marką odzieżową. Skąd taka popularność? Jak wiele innych włoskich firm, marka Replay ogromną wagę przywiązuje do jakości. Ponadto styl Replay stanowi połączenie ponadczasowej klasyki i miejskiej nowoczesności. Buty Replay to owoc ciężkiej pracy i starannego, pielęgnowanego od wieluset lat rzemiosła, które nie zapomina nawet o najmłodszych.

Replay Kids – pozwól dzieciom eksplorować świat mody

Kupując buty dla naszych maluchów, powinniśmy oczywiście przede wszystkim mieć na względzie wygodę i komfort chodzenia. Należy koniecznie pamiętać o zachowaniu luzu na palce (ok. 1,5 cm) – stopy naszych latorośli rosną wyjątkowo szybko. Konieczna jest też odpowiednia wentylacja, zwłaszcza jeśli kupujemy buty dla nieco starszego dziecka. Ciekawą propozycją, która może przypaść do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciakom, jest model Newkirk Brown. Nietuzinkowa kolorystyka na pewno rozbudzi dziecięcą fantazję – te buty do doskonały towarzysz jesiennych zabaw. Westchester Black to z kolei nieco bardziej stonowana opcja, która sprawdzi się na podwórku i podczas wizyty u cioci.

Replay Kids online w Footway

Pamiętaj, że kupujesz buty dla swojego dziecka, a nie dla siebie. Dlatego też pozwól swojej latorośli na uczestniczenie w wyborze obuwia. Dzięki temu dziecko będzie bardziej dbało o zakupione buty i nauczy się samodzielnego podejmowania decyzji. Bycie rodzicem to ciężka praca, ale kwestie związane z obuwiem możemy Ci ułatwić. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, to śmiało do nas napisz lub zadzwoń – udzielanie obuwniczych rad to nasza specjalność. Co prawda, nie odrobimy lekcji za Twoje dziecko, ale pomożemy Ci w doborze odpowiednich butów.

Nowości
Półka z okazjami
Strona 1 z 1

liczba wyników 1
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK