Przeszło 1 000 000 klientów
Oferujemy ponad 600 marek

Rieker Buty Online

334 liczba wyników

Buty Rieker – wygoda w wysmakowanej odsłonie

Buty marki Rieker zawojowały Europę. To obuwie, które widzimy na stopach przedstawicieli wielu różnych narodowości, kultur i gustów, których łączy zamiłowanie do wygody. Rieker to jednak nie tylko praktyczne i komfortowe buty. Cechuje je także bardzo wysoka jakość wykonania z dobrej jakości skóry oraz dbałość o szczegóły, która zapewnia obuwiu Rieker wyjątkowy styl.

Buty Rieker – stuletnie doświadczenie

Czy wiesz, że marka Rieker funkcjonuje na rynku już od stu lat? Wszystko zaczęło się od Heinricha Riekera i Carla Seitza, którzy założyli niewielki zakład obuwniczy w miasteczku Tuttlingen w Niemczech. Prawdziwym pasjonatem okazał się Heinrich Rieker – Carl Seitz dość szybko zrezygnował z prowadzenia obuwniczego biznesu. Po śmierci Heinricha Riekera firma pozostała w rękach rodziny. Pod koniec lat 60. firma Rieker osiągnęła rozmiary, których z pewnością nie spodziewali się jej założyciele. Obecnie w Riekerze zatrudnionych jest dwa tysiące osób, a główna siedziba firmy mieści się w Szwajcarii. Dbałość o wysoką jakość butów i wygodę właścicieli obuwia tej marki, pozostała jednak niezmieniona.

Buty Rieker – skórzane obuwie dla każdego

Większość produktów marki Rieker to buty skórzane wyposażone w poliuretanową podeszwę. Nie oznacza to jednak, że Rieker nie dysponuje ogromną liczbą modeli o różnych krojach, kolorach i stylach. Wybierasz się na wymarzony urlop do ciepłych krajów? W takim razie polecamy zakup sandałów marki Rieker. Jeśli szukasz czegoś uniwersalnego, świetnie sprawdzą się modele o czarnych wiązaniach i podeszwie w korkowym kolorze. Do tego szorty, na przykład szare, jakiś luźny T-shirt i możesz śmiało udać się na plażę. Marka Rieker ma również buty na nieco chłodniejszą porę. Jeśli masz duszę buntownika i lubisz się wyróżniać, polecamy kozaki w kolorze bordo – poczujesz się jak rasowy punk i unikniesz przeziębienia!

Buty Rieker – odpowiednia pielęgnacja przedłuży życie Twoich butów

Większość butów marki Rieker jest wykonana ze skóry. Oto kilka porad odnośnie ich pielęgnacji: • Zawsze zaczynaj od zapoznania się z zaleceniami producenta • Nigdy nie susz jakichkolwiek butów na kaloryferze – w przeciwnym razie mogą pojawić się szpecące pęknięcia • Buty skórzane należy poddawać regularnej impregnacji • Pamiętaj też o systematycznym nakładaniu pasty do butów

Buty Rieker online w Footway

Z racji tego, że marka Rieker dysponuje butami na każdą porę roku, na pewno znajdziesz w jej ofercie coś dla siebie. Należysz do tych osób, które nie lubią się niecierpliwić? My też. Dlatego zawsze dopilnowujemy, aby zamówione przez naszych klientów buty docierały do nich w tempie ekspresowym. Poza tym składanie zamówień za pośrednictwem naszej strony to dziecinna zabawa!
Strona 1 z 6

Przeszło 1 000 000 klientów

Oferujemy ponad 600 marek

liczba wyników 334
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×