Romika, Buty

26 liczba wyników

Romika

Założona w 1921 roku firma Romika stanowi część koncernu Joseph Seibel, jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych producentów obuwia w całej Europie.

W ofercie Romika znajdziesz duży wybór eleganckich butów, sandałów, drewniaków, mokasynów oraz sneakersów zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Dlaczego Romika?

We wszechstronnej ofercie marki Romika znajdziemy buty na każdą okazję. Zespół tej firmy stale pracuje nad tworzeniem idealnego połączenia jakości i stylu w każdej parze butów. Tradycje tej nieomal stuletniej marki są wciąż żywe!

Ponieważ marka Romika jest obecna na rynku nie od dzisiaj, jej wymagania dotyczące jakości są naprawdę wysokie. Dzięki temu kupując obuwie Romita, możesz mieć pewność, że nabywasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Aby utrzymać jakość na wysokim poziomie, marka Romika stosuje dwie ważne zasady: używa wygodnych i trwałych najwyższej jakości materiałów. Mowa tu choćby o doskonałych materiałach skórzanych pochodzących z różnych zakątków świata, jak na przykład Niemcy, Włochy, USA, Francja lub Indonezja. Kolejna zasada to śledzenie panujących trendów. Każda kolekcja charakteryzuje się eleganckim, ciekawym i unikalnym designem, dzięki czemu znalezienie doskonałych butów na wybraną okazję nie będzie problemem, jeśli mamy do dyspozycji ofertę marki Romika.

Co jest takiego wyjątkowego w marce Romika?

Znalezienie idealnych materiałów to dla zespołu Romika jeszcze nie wszystko. Marka ta stosuje także wiele różnych technik mających na celu zapewnienie wysokiej jakości i trwałego stylu. Warto wspomnieć tu chociażby o membranie TopDry-TEX, dzięki której buty są wiatroodporne i wodoodporne, a skóra naszych stóp może swobodnie oddychać.

Popularne poliuretanowe podeszwy tej marki są wyjątkowo wygodne, lekkie i elastyczne. Jeśli zależy Ci na naprawdę komfortowym obuwiu, rzuć okiem na modele wyposażone w podparcia boków i ortopedyczne podeszwy.

W kwestii obsługi klienta marka Ronnika ma równie ambitne podejście – w grę wchodzą tylko najlepsze rozwiązania. Ponadto wiele podeszw jest wykonywanych z ekologicznych materiałów poddanych recyklingowi. Zakładając buty tej marki, zużywamy 55% mniej dwutlenku węgla.

Podsumowując: Buty Romiki są gustowne, trwałe, niesamowicie wygodne i ekologiczne. Czy można jeszcze chcieć czegoś więcej?

Strona 1 z 1

liczba wyników 26
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK