Rugged Gear, Buty

6 liczba wyników

Rugged Gear – skandynawska marka oferująca obuwie dla całej rodziny

Jakie buty najczęściej kupujesz? Czym kierujesz się, wybierając konkretny model obuwia? Ważny jest dla Ciebie atrakcyjny wygląd, trwałość, marka czy przeznaczenie butów? Czasami znalezienie „złotego środka” może wydawać się trudne lub wręcz niemożliwe. Na szczęście istnieją marki takie jak Rugged Gear, które oferują wysokiej jakości atrakcyjnie wyglądające oraz odporne na działanie niekorzystnych czynników obuwie, przeznaczone na różne okazje. W asortymencie marki Rugged Gear znaleźć można buty dla mężczyzn, kobiet, dzieci oraz nastolatków. Dzięki temu z jej oferty może skorzystać cała rodzina. Szeroki wachlarz rozmiarów pozwala znaleźć modele idealnie dopasowane do każdej stopy.

Rugged Gear – innowacyjne duńskie podejście do projektowania obuwia

Skandynawski design w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność, gdyż jest nowoczesny, a zarazem minimalistyczny, co sprawia, że buty zaprojektowane w krajach nordyckich łatwo dopasować do wielu stylizacji. Rugged Gear to wywodząca się z Danii marka, założona przez Stinę i Andersa Granhof. Zarówno Stina, jak i Anders mogą pochwalić się sporym doświadczeniem zarówno w zakresie handlu, jak i promocji oraz komunikacji. Dlatego bardzo szybko udało się im wypromować nową markę, której popularność wykracza obecnie znacznie poza samą tylko Skandynawię. Dzięki zakupom w Footway także Ty możesz przekonać się, że buty Rugged Gear to prawdziwy hit.

Rugged Gear – co zrobić, żeby cieszyć się perfekcyjnie wyglądającymi butami przez wiele lat?

Zakup markowych butów jest konieczny, jeśli zależy nam na odpornym na zużycie obuwiu, które będzie w stanie sprostać naszym wymaganiom przez wiele sezonów. Niemniej równie istotne jest prawidłowe postępowanie z butami. Po pierwsze, zawsze po otrzymaniu przesyłki z butami należy zapoznać się z zaleceniami producenta dotyczącymi pielęgnacji obuwia. Po drugie, niezbędne jest wybieranie butów odpowiednio dopasowanych do stopy. Zarówno zbyt luźne, jak i zbyt ciasne obuwie będzie powodowało uczucie dyskomfortu podczas chodzenia oraz szybciej się zużywało. Za każdym razem, gdy nie jesteście pewni, w jaki sposób zadbać o konkretny model butów, możecie skorzystać z porad naszych konsultantów.

Buty Ragged Gear online w Footway

Czy posiadasz już w swojej kolekcji ulubione buty przeznaczone do długich spacerów i wypadów za miasto? Jeśli nadal poszukujesz obuwia o takiej funkcjonalności, sprawdź ofertę duńskiej marki Ragged Gear. Skandynawowie mają bardzo pragmatyczne podejście do życia, a dodatkowo żyją w chłodnym i dość kapryśnym klimacie. Dlatego potrafią zaprojektować buty, które są w stanie sprostać nawet bardzo nieprzewidywalnej pogodzie. Dodatkowo kupując w Footway, możesz liczyć na atrakcyjną ceną i bardzo szybką dostawę zamówionego obuwia. Dbamy także o ochronę Twoich danych osobowych oraz chronimy Cię podczas płatności dokonywanych przy użyciu popularnych kart kredytowych.

Strona 1 z 1

liczba wyników 6
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK