Salamander Buty Online

0 liczba wyników

Salamander – kwintesencja niemieckiego rzemiosła obuwniczego

Niemiecka sztuka rzemieślnicza od wieków słynie z solidności, precyzji oraz wysokiej jakości. Dotyczy to zwłaszcza firm i marek, które mogą pochwalić się ogromną tradycją i doświadczeniem. Przykładem takiej marki w branży obuwniczej jest Salamander. Marka funkcjonuje z powodzeniem na europejskich i światowych rynkach od ponad stu lat. W tym czasie setki milionów par butów z charakterystycznym logo przedstawiającym rzadki gatunek jaszczurki trafiło do klientów z różnych, nawet najdalszych regionów świata. Także w naszym kraju marka Salamander jest dość dobrze znana i uchodzi za synonim najwyższej jakości, elegancji, a przede wszystkim znakomitego komfortu.

Salamander – wszystko zaczęło się w 1904 roku

Początki marki sięgają 1904 roku, a pierwsza fabryka produkująca buty Salamander znajdowała się w miejscowości Kornwestheim w pobliżu Stuttgartu. Już po pięciu latach od założenia powstało 26 sklepów oferujących wyroby niemieckiej firmy. Kluczem do sukcesu okazała się wysoka jakość obuwia oraz doskonałe umiejętności biznesowe założycieli marki – Jakoba Sigle oraz Maxa Leviego. Pierwszy poważniejszy kryzys miał miejsce w czasie II Wojny Światowej. Wówczas firma straciła ponad jedną czwartą swoich fabryk oraz połowę sklepów. Na szczęście udało się jej odbudować, głównie dzięki dopasowaniu oferty do ówczesnych potrzeb ludności. W asortymencie marki pojawiło się wówczas między innymi obuwie dziecięce. Kolejne lata to ekspansja firmy Salamander na rynki zagraniczne, głównie zachodnioeuropejskie. Z kolei w latach 90. XX wieku marka otworzyła swoje oddziały także w wybranych krajach położonych w Europie Środkowej, Europie Wschodniej oraz na Bliskim Wschodzie. Ponadto stopniowo poszerzano ofertę wprowadzając takie akcesoria jak torby, paski, portfele itp. Obecnie Salamander posiada 50 sklepów na terenie Niemiec oraz 150 sklepów poza Niemcami, między innymi w takich krajach jak Austria, Czechy, Francja, Polska, Rosja czy Węgry.

Salamander – w jaki sposób stworzyć atrakcyjną stylizację?

Masz ochotę stworzyć naprawdę atrakcyjną stylizację? Wybierz model Tanja i połącz te brązowe buty na koturnie z każdą letnią stylizacją. Załóż do nich luźną koszulę i kolorową sukienkę, a całość uzupełnij o takie dodatki jak biżuteria czy ciemne okulary. W takim stroju bez obaw możesz wyruszać na podbój każdego nadmorskiego kurortu.

Buty Salamander online w Footway

Gdzie najlepiej kupić buty marki Salamander? Oczywiście, że w Footway. W naszym sklepie nie tylko szybko i wygodnie znajdziesz model, którego poszukujesz. Dodatkowo możesz liczyć także na atrakcyjną cenę, błyskawiczną przesyłkę oraz bezpieczeństwo podczas wnoszenia opłaty za zamówienie. Nie wiesz, jakie buty są teraz w modzie albo masz inne pytania związane z branżą obuwniczą lub zasadami funkcjonowania naszego sklepu? Skontaktuj się z konsultantami, którzy chętnie wyjaśnią Ci wszystkie Twoje wątpliwości oraz udzielą wyczerpujących porad związanych z wyborem odpowiednich butów. Każdego dnia Footway odwiedzają tysiące klientów i większość z nich regularnie do nas powraca, gdyż są bardzo zadowoleni z jakości naszych usług. Jesteśmy z tego bardzo dumni i mamy nadzieję, że także Ciebie przekonamy do zakupów butów w sieci.

Strona 1 z 1

liczba wyników 0
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×