Shabbies Amsterdam Buty Online

0 liczba wyników

Shabbies Amsterdam – poczuj się wygodnie i wyglądaj modnie

Co jest dla Ciebie najważniejsze w butach, które kupujesz? Wygląd, wygoda, a może trwałość? Okazuje się, że w przypadku wielu marek nie trzeba iść na kompromisy, gdyż można mieć buty atrakcyjne, komfortowe, a do tego wytrzymałe. Najlepszym tego przykładem są modele oferowane przez markę Shabbies Amsterdam. Oprócz wspomnianych powyżej zalet, buty tego producenta są także uniwersalne. Wiele z nich nadaje się zarówno do noszenia na co dzień, jak i rekreacji. Można je również zakładać, wybierając się na wielogodzinne zakupy albo na cały dzień do pracy. Zamów przynajmniej jedną parę obuwia Shabbies Amsterdam w sklepie Footway!

Shabbies Amsterdam – pomysł na buty genialnego projektanta Freda de la Bretonière’a

Shabbies Amsterdam to marka założona w 2004 roku przez Freda de la Bretonière’a – projektanta o niezwykle uznanej i silnej pozycji w świecie mody, który oprócz butów projektuje także eleganckie torebki. Fred de la Bretonière może także pochwalić się znakomitym wykształceniem, gdyż ukończył słynną Królewską Akademię Sztuki w Hadze. W 1970 roku otworzył swój pierwszy sklep na ulicy Luciensteeg w Amsterdamie, a już w 1976 roku otrzymał tytuł Najlepszego Holenderskiego Projektanta Butów i Torebek. Obecnie dzięki jego zaangażowaniu marka Shabbies Amsterdam zalicza się do ścisłej światowej czołówki.

Shabbies Amsterdam – naturalne materiały i tradycyjne rzemiosło

Zastosowanie naturalnych materiałów i proces produkcji oparty o tradycyjne techniki rzemieślnicze to gwarancja najwyższej jakości oraz wytrzymałości butów Shabbies Amsterdam. Dodatkowo uroku dodaje im wyjątkowy styl, charakterystyczny dla wszystkich produktów zaprojektowanych przez Freda de la Bretonière’a. W ich wzornictwie dostrzec można pojawiające się co pewien czas motywy ze świata przyrody. Jeśli potrafisz docenić prawdziwe, ponadczasowe piękno, obok butów Shabbies Amsterdam na pewno nie przejdziesz obojętnie. Pamiętaj jedynie, że jeśli zdecydujesz się na ich zakup, nie możesz zapomnieć o ich pielęgnacji. W przeciwnym razie naturalne materiały, z których wykonane zostały buty, mogą stosunkowo szybko ulec uszkodzeniu lub zużyciu.

Buty Shabbies Amsterdam online w Footway

Gdzie najłatwiej kupić buty Shabbies Amsterdam? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista! Modele Shabbies Amsterdam i innych marek najłatwiej i najwygodniej kupisz w Footway. Nasz sklep to prawdziwa skarbnica znakomitej jakości obuwia, której nie może przeoczyć żaden prawdziwy miłośnik ani żadna prawdziwa miłośniczka obuwia. Dołącz do tysięcy zadowolonych i wiernych klientów Footway i regularnie rób zakupy w naszym sklepie. Wypatruj wyprzedaży i promocji oraz korzystaj z porad naszych konsultantów. Pamiętaj, że wszystkie Twoje uwagi są dla nas ważne, gdyż zależy nam na tym, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni z oferty i obsługi w Footway.

Strona 1 z 1

liczba wyników 0
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×