Shoe Shi Bar, Buty

8 liczba wyników

Shoe Shi Bar – azjatycka nazwa duńskiej marki butów

Nazwa marki Shoe Shi Bar brzmi nieco azjatycko, ale w rzeczywistości kryje się pod nią duńska firma produkująca obuwie o niezwykle popularnym w ostatnim czasie skandynawskim stylu. Pomimo obecności na rynku przez niespełna dwadzieścia lat, udało się jej zdobyć bardzo dużą popularność nie tylko w kraju pochodzenia, ale także wielu innych zakątkach Europy i świata. Teraz dzięki ofercie sklepu Footway, także Ty możesz samodzielnie przekonać się o zaletach tej duńskiej marki. Tylko kilka kliknięć myszką dzieli Cię od zamówienia butów, w których designie możesz zaobserwować także wpływy włoskie i afrykańskie.

Shoe Shi Bar – ambitny projekt Samira Souida

Marka Shoe Shi Bar została założona w 2001 roku przez Samira Souida, który wywodzi się z rodziny o bogatych tradycjach obuwniczych. Jego projekty oraz pomysły zapewniły marce sławę i popularność, nie tylko wśród zwykłych miłośników obuwia, ale także celebrytów. Wiernymi klientami Shoe Shi Bar są między innymi Kayne West oraz Alice Cooper. W 2006 roku, a więc zaledwie pięć lat po założeniu, marka otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii dla najlepszego producenta butów na świecie „World’s Best Footwear” przyznaną przez czasopismo Sportswear International. O Shoe Shi Bar wspomniał także w swojej książce pod tytułem „SKO” Gads Forlag.

Shoe Shi Bar – połączenie tradycyjnego rzemiosła z aktualną modą

Shoe Shi Bar to buty, które łączą w sobie znakomitą jakość wykonania, wynikającą z wykorzystania w procesie produkcji tradycyjnych technik rzemieślniczych z nowoczesnym oraz atrakcyjnym skandynawskim designem. Takiego obuwia nie znajdziesz w pierwszym lepszym sklepie z butami, ale możesz je szybko i wygodnie kupić w Footway. Wierzymy, że także Tobie spodoba się to, że buty Shoe Shi Bar możesz łatwo połączyć z różnymi stylizacjami, a przede wszystkim, że docenisz ich wysoką jakość oraz wytrzymałość. Nie zapominaj jednak o prostych czynnościach pielęgnacyjnych, dzięki którym zapewnisz swoim butom znakomitą kondycję przez wiele lat.

Buty Shoe Shi Bar w Footway

Footway to sklep, w którym każde zakupy są udane, a każde buty wyjątkowe. Marka Shoe Shi Bar to klasa sama w sobie, która nie potrzebuje rekomendacji, ani reklamy. Niemniej zachęcamy Cię gorąco do sprawdzenia jej oferty, gdyż zawsze zależy nam, aby nasi klienci wybierali obuwie o znakomitej jakości i nienagannym stylu. Wybierając markę Shoe Shi Bar mamy pewność, że nawet osoby o najbardziej wymagających oczekiwaniach i niezwykle wysmakowanych gustach, nie będą czuły się zawiedzione. To kolejna znakomita marka w naszym sklepie, reprezentująca prawdziwy skandynawski styl!

Półka z okazjami
Strona 1 z 1

liczba wyników 8
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK