Buty

123 liczba wyników

Buty Skechers – pozdrowienia z Ameryki

Skechers to amerykańska marka, która stawia jakość na pierwszym miejscu. W tej kwestii Skechers nie idzie na żadne kompromisy. Buty tej marki łączy ogromna wygoda i trwałość. Nie oznacza to jednak, że Skechers oferuje obuwie przeznaczone tylko dla sportowców. Zwolennicy bardziej formalnego stylu też znajdą coś dla siebie.

Buty Skechers – doświadczenie jest zawsze w cenie

Choć Skechers jest obecnie jedną z największych marek obuwniczych w USA, założono ją dopiero na początku lat dziewięćdziesiątych w Nowym Jorku. Ojcem sukcesu był Robert Greenberg, który wraz z synem Michaelem podjął decyzję o stworzeniu marki oferującej sportowe i praktyczne buty. W zasadzie już od początku było wiadomo, że ten ruch biznesowy zakończy się sukcesem – Robert miał już doświadczenie w zakładaniu marki obuwniczej (to dzięki niemu powstał LA Gear). Obecnie marka Skechers jest znana na całym świecie, ma ponad 7000 pracowników i oferuje dwie różne kategorie obuwia: Lifestyle, czyli buty przeznaczone do codziennego używania oraz Performance, czyli obuwie dla sportowców nastawionych na intensywne treningi. W ofercie marki Skechers znajdziecie modele kobiece, męskie i dla dzieci. Nie wspominając już o przeróżnych stylach, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Buty Skechers – marka przygotowana na każdą ewentualność

Jeśli szukasz butów do biegania, polecamy modele z linii GOrun marki Skechers. Ten amerykański gigant oferuje także obuwie nadające się na długie spacery. Chcesz wybrać model, który zwróci uwagę znajomych i będzie poprawiał Ci humor? Może tak modne ostatnio wielokolorowe buty? Wśród modeli oferowanych przez markę Skechers znajdziesz przepiękne buty pokryte kilkudziesięcioma różnymi kolorami tworzącymi imponujący, wielobarwny patchwork. Jeśli preferujesz nieco bardziej stonowane obuwie, polecamy modele w kolorze czarnym. Przy mniej sprzyjającej aurze sprawdzą się buty na nieco grubszej podeszwie. W ofercie marki Skechers znajdziesz także bardziej szykowne, zamszowe modele – załóż do tego szare spodnie, jasną koszulę i możesz iść na umówione spotkanie biznesowe!

Buty Skechers – pielęgnacja jest zawsze ważna!

Oto o czym należy pamiętać przy pielęgnacji zakupionego przez Ciebie obuwia:• Zapoznaj się z zaleceniami producenta – one są najczęściej najtrafniejsze• Nigdy nie susz butów na kaloryferze – w przeciwnym razie materiał może ulec zniekształceniom lub popękać• Butów zamszowych lepiej nie zakładać w deszczową pogodę. Czyścimy je za pomocą szczotki lub środków przeznaczonych do tego materiału• Modele skórzane należy regularnie impregnować, nie zapominając jednocześnie o systematycznym nakładaniu pasty do butów

Buty Skechers online w Footway

Czas na zakupy! Nawet jeśli nie przepadasz za robieniem zakupów, po wizycie w Footway z pewnością zmienisz zdanie. Dlaczego? Wysyłka jest zawsze realizowana w tempie ekspresowym. Nasza oferta to prawdziwa skarbnica różnorodnego obuwia, a system składania zamówień zadziwi cię swoją prostotą.

OSTATNIE PARY
Strona 1 z 3

liczba wyników 123
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK