Stella Mccartney Buty Online

2 liczba wyników

Stella McCartney – buty zaprojektowane przez córkę piosenkarza legendarnego zespołu „The Beatles”

Na pewno słyszeliście o legendarnym zespole „The Beatles” i jej słynnym piosenkarzu Paulu McCartney’u. Czy wiecie, że jego córka osiągnęła mistrzostwo w projektowaniu obuwia? Buty marki Stella McCartney to prawdziwy hit nie tylko w krajach anglosaskich, ale także innych zakątkach świata. Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie mody i tworzyć przyciągające wzrok stylizację? Nie pozostaje Ci zatem nic innego, jak zamówić przynajmniej jedną parę butów znanej brytyjskiej projektantki. W ofercie jej marki znajdziesz obuwie o różnym przeznaczeniu. Dlatego bez względu na Twoje potrzeby i preferencje, bogaty asortyment marki Stella McCartney Cię nie zawiedzie.

Stella McCartney – krótka biografia założycielki marki

Stella McCartney spędziła dzieciństwo w Londynie oraz na angielskiej prowincji. Po uzyskaniu starannego wykształcenia, postanowiła związać się zawodowo z branżą modową. W 1997 roku została dyrektorem kreatywnym słynnego paryskiego domu mody Chloe. W 2001 roku, w stolicy Francji, Stella McCartney zaprezentowała kolekcję własnego domu mody, która znakomicie przyjęła się na rynku. Z kolei jedenaście lat później zaprojektowała stroje dla brytyjskiej reprezentacji olimpijskiej na Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie, a w 2016 stworzyła projekty strojów dla brytyjskich sportowców na Letnie Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Obecnie jej marka dysponuje 48 sklepami w największych światowych metropoliach i stolicach mody, takich jak między innymi: Londyn, Los Angeles, Nowy Jork, Mediolan, Tokio czy Pekin. Dodatkowo poprzez inne sklepy stacjonarne i internetowe jej produkty trafiają do klientów mieszkających w ponad 100 krajach na całym świecie.

Stella McCartney – do kogo marka kieruje swoją ofertę?

Marka Stella McCartney kieruje swoją ofertę do wszystkich nowoczesnych kobiet, które bacznie śledzą najnowsze trendy w świecie mody. Bez względu na to, czy mieszkasz w Ameryce Północnej, w Europie czy w Azji, buty Stella McCartney znakomicie uzupełnią Twój codzienny strój. Dodatkowo w internetowym sklepie Footway możesz zamówić je w bardzo przystępnych cenach. Obok tak atrakcyjnej oferty trudno przejść obojętnie. Jeśli tylko masz chwilę czasu, poświęć ją na dokładne zapoznanie się z poszczególnymi modelami obuwia Stella McCartney, które warte są każdej wydanej złotówki.

Buty Stella McCartney online w Footway

Czy zdarzyło Ci się zamówić już jakieś buty w Footway? Jeśli nie, to nie obawiaj się najmniejszych problemów, gdyż nasz sklep został zaprojektowany w taki sposób, aby można było korzystać z jego usług bez posiadania jakiejkolwiek specjalistycznej wiedzy czy wyjątkowych umiejętności. Składanie zamówień jest niezwykle proste i wygodne, a dostawa towarów odbywa się w zawrotnym tempie, gdyż wszystkie modele obuwia posiadamy dostępne bezpośrednio z naszego magazynu. Czy jest coś jeszcze, o co masz ochotę zapytać? Nasi konsultanci chętnie udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi.

Strona 1 z 1

liczba wyników 2
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK